توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/818334
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

تلاش برای رسیدن به منافع شخصی مهمترین مشکل سینماست

تلاش برای رسیدن به منافع شخصی مهمترین مشکل سینماست
ساسان سالور به تحلیل و بررسی پررنگ‌تر شدن مشکلات سینما به خاطر رسیدن به مدیریت و پست و مقام پرداخت.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، تلاش برای رسیدن به منافع شخصی مهمترین مشکل سینماست/ پولشویی؛ ناشی از مدیریت نا صحیحساسان سالور تهیه کننده سینما، در پاسخ به این سوال که دعوا های جناح های مختلف در سینما تا چه حد بر سر رسیدن به مدیریت است و تا چه اندازه به تولید آثار خوب فرهنگی ختم می شود، به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: مدت زیادی است که دعوا بر سر رسیدن به مدیریت است تا تولید آثار خوب برای مخاطب؛ یعنی هرکسی سنگ خودش و گروهش را به سینه می زند. دیدیم که هر مدیری سر کار آمده به جای رسیدن به تحولی مثبت به فکر خود و عده ای خاص بوده است.

وی ادامه داد: زمانی که شخصی به مدیریت رسید و جایگاهش را پیدا کرد، همه وعده ها و قول هایی که می دهد را به دست فراموشی می سپارد.

این تهیه کننده بیان کرد: متاسفانه منافع جمعی برای ما مهم نیست و قطعاً اگر منافع شخصی از بین می رفت، هیچ وقت اتفاقاتی مانند پولشویی پیش نمی آمد. من و شمای عادی که نمی توانیم چنین اتفاقات منفی و مشکلات عدیده را به وجود بیاوریم.

سالور گفت: پولشویی و مشکلات پیش آمده در سینما زیر مجموعه و عواقب عدم مدیریت، بی قانونی و به نفع منافع شخصی کارکردن است. زمانی که سیستم بیمار باشد و بیمارگونه برخورد کند و قانون درستی نباشد، نمی توان منتظر اتفاقات مثبت در سینما بود.

سالور اذعان کرد: متاسفانه این آدم ها در بدنه سینما نفوذ کردند و جایی که پست و مقام و سرمایه مهم می شود، مشکلات از بین نخواهد رفت.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}818334{/gallery}

افزودن نظر