امام جمعه اهواز:دولت با مفسدان اقتصادی به شدت برخورد کند

اهواز - امام جمعه اهواز گفت: دولت باید با کسانی که دست به احتکار زده و موجب ایجاد فساد اقتصادی شده اند مقابله کند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، آیت ا... سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای مهدیه این شهر افزود: فساد اقتصادی از فساد سیاسی بدتر است.


وی ادامه داد: از مسئولان درخواست می کنیم کسانی که در تهران دست به احتکار زدند و نیز دلارهای دولتی را خوردند با آنها برخورد کنند.
امام جمعه اهواز همچنین با اشاره به سالروز پیوند ازدواج امام علی (ع) و فاطمه زهرا (س) گفت: ازدواج آسمانی این دو، در روز اول ذی الحجه در مدینه بوده که آن را گرامی می داریم.
آیت ا... جزایری افزود: از جوانان می خواهیم در ازدواج به امام علی (ع) و فاطمه (س) اقتدا کنند و از فقر نترسند چرا که براساس قرآن منتظر نمانید و ازدواج کنید چراکه اگر فقیرید خداوند رزقتان را می رساند.
وی در ادامه گفت: برخی برای کار به من مراجعه می کنند اما فرزندان من هم کارشان آخوندی است همین الان اگر بخواهم کاری برای فرزندانم پیدا کنم نمی توانم.
امام جمعه اهواز افزود: جوانان ما باید حرفه ای را فرا بگیرند و به دنبال کار آزاد بروند نباید ازدواج را به خاطر نداشتن کار معلق بگذارند.
وی ادامه داد: جوانان نیز توقع خود را پایین آورند و والدین به آنها کمک کنند.
آیت ا... جزایری همچنین با اشاره به 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک گفت: صنایع کوچک از صنایع بزرگ مهمتر هستند چرا که مربوط به مردم عادی هستند و اکثریت صنایع را به خود اختصاص می دهند و تعدادشان بالا است لذا برای دولت و مسئولان باید مهم باشد و به آن اهمیت داده شود.
وی با اشاره به 22مرداد روز حمایت از تشکل های مردمی نیز بیان کرد: امیدواریم تشکل های مردمی فعال تر از گذشته ظاهر شوند.
7164/7165/ 6037

افزودن نظر