39 کتابفروشی کردستان در طرح عیدانه کتاب مشارکت دارند

سنندج - 39 کتابفروشی در کردستان تا 12 فروردین سال 97 در قالب طرح عیدانه کتاب مشارکت دارند و کتاب های خود را با 20 درصد تخفیف به علاقه مندان این حوزه عرضه می کنند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، طبق آماری که سایت کتاب نت مرجع اجرای این طرح ارائه کرده از میان 39 کتابفروشی اجرا کننده این طرح در کردستان، 27 کتابفروشی در سنندج و 12 کتابفروشی نیز در دیگر شهرستان ها قرار دارند.


این کتابفروشی ها تاکنون چهار هزار و 287 کتاب در قالب این طرح به ارزش یک میلیارد و 148 میلیون ریال به فروش رسانده اند که رقم قابل توجه ای است.
اجرای این طرح از 22 اسفند ماه جاری آغاز شده و به مدت 20 روز تا 12 فروردین سال آینده ادامه دارد.
در طرح عیدانه کتاب سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است و خریدار می‌ تواند در چند نوبت و از چند کتاب‌ فروشی، کتاب‌های عمومی و کودک و نوجوان را با 20 درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کند.
کتابفروش باید اطلاعات واقعی خریدار اعم از نام، نام خانوادگی، شماره ملی و تلفن همراه و مشخصات کتاب‌های فروخته شده را همزمان با فروش در پنل کتابفروشی ثبت کند و نباید بیش از 2 نسخه از یک عنوان کتاب به هر خریدار بفروشد.
معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور رونق بخشیدین به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی، همزمان با آغاز سال نو تسهیلاتی را در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی های سرار کشور، مستقیما به خریداران کتاب پرداخت می کند.
لیست کتابفروشی های عضو طرح عیدانه کتاب در استان کردستان را در لینک زیر ببینید:
http://www.ketabnet.ir/OstanBookShop.aspx?Bid=15
6108/9102

افزودن نظر