در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

«کوله پشتی» از کرمانشاه تا دهكده المپيك جلوی دوربین می‌رود

سریال تلویزیونی «کوله پشتی»به سفارش مرکز استان ها در لوکیشن های تهران و کرمانشاه جلوی دوربین می رود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،  کوله پشتی  امروز می خورد///// برای پنجشنبه است بازیگران اضافه می شوندنعمت چگینی تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از آغاز به کار مجموعه تلویزیونی کوله پشتی خبر داد و گفت: مجموعه تلویزیونی کوله پشتی به کارگردانی پیام صابری در 10 قسمت و در چند لوکیشن در مناطق مختلف شهر کرمانشاه از جمله منطقه تاریخی و گردشگری طاق بستان، بیستون و بازار سنتی، کارگاه نان برنجی و همچنین خیابان بهار و دهکده المپیک تهران مقابل دوربین می رود.

وی در ادامه در خصوص انتخاب بازیگران این سریال بیان کرد: محمد حاتمی، آشا محرابی، سوسن پرور، فروغ قجابگلو، سجاد قرگوزلو، مرتضی علی آبادی، سیروس میمنت، زهرا فراهانی، حافظ نبی زاده از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی برادر افزود: تاکنون 5 روز از تصویربرداری این پروژه انجام شده است و اکثر بازیگران اصلی این سریال جلوی دوربین رفته اند و این مجموعه در شبکه سراسری و شبکه زاگرس روی آنتن می رود.

چگینی با بیان اینکه نگارش و بازنویسی فیلمنامه به اتمام رسیده است، در خصوص داستان این مجموعه تلویزیونی اظهار کرد: کوله پشتی روایتگر خانواده ای است که به طور دائم در حال سفر هستند و بیشتر تصویربرداری ما در جاده اتفاق می افتد.

انتهای پیام/

نگارش فیلمنامه کوله پشتی به پایان رسید

افزودن نظر