«کوپال» نماینده ایران در جشنواره‌ سانفرانسیسکو

فیلم سینمایی «کوپال» به نمایندگی از سینمای ایران، در بخش مسابقه‌ آثار بلند داستانی بیستمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های مستقل سانفرانسیسکو به نمایش درمی‌آید.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، امسال جشنواره فیلم های مستقل سان فرانسیسکو بیستمین سالگرد خود را از تاریخ 1 تا 15 فوریه جشن گرفته و مجموعه ای از فیلمهای مستقل، آلترناتیو و رادیکال از سراسر دنیا را به نمایش می گذارد. سینمایی کوپال به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی شنبه و یکشنبه 14 و 15 بهمن ماه (سوم و چهارم فوریه 2018) در سالن سینما روکسی سانفرانسیسکو و در بخش مسابقه ی آثار سینمای داستانی این جشنواره به نمایش درمی آید.

جشنواره ی فیلمهای مستقل سانفرانسیسکو یک رویداد سینمایی سالانه است که فعالیت خود را از سال 1998 آغاز کرده است. از جمله فیلمسازان شاخصی که در دوره های اولیه ی این جشنواره آثارشان به نمایش درآمده و به دنیای سینما معرفی شده اند می توان به دیوید لینچ، گاس ون سنت، گاسپار نوئه و ... اشاره کرد که همگی از مهمترین فیلمسازان مستقل امروز دنیا به شمار می آیند.

کوپال اولین فیلم بلند کاظم ملایی است که چندی پیش توانست پروانه نمایش سینمایی خود را اخذ کند تا در اوایل سال جاری به نمایش عمومی درآید. این فیلم هفته ی آینده (8 بهمن) در نوزدهمین جشنواره ی فیلمهای مستقل ژنو (سوئیس) به عنوان فیلم اختتامیه ی این رویداد به نمایش درمی آید. لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام و سگی به نام شارون از بازیگران اصلی این فیلم به شمار می آیند.

انتهای پیام/

افزودن نظر