پوستر نمایش «کابوس تلخ آدم» رونمایی می‌شود

پوستر نمایش «کابوس تلخ آدم» رونمایی می‌شود
پوستر نمایش «کابوس تلخ آدم» به کارگردانی حامد غنی رونمایی می شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، پوستر این اثر نمایشی پوستر و سایر اقلام تبلیغاتی نمایش کابوس تلخ آدم به کارگردانی حامد غنی و تهیه کنندگی سیدمرتضی موسوی با حضور عوامل فیلم سینمایی انزوا ، هنرمندان سینما و تئاتر کشور، اصحاب رسانه و بازیکنان تیم استقلال تهران جمعه 17 آذر ماه در باغ رستوران فردوسی رونمایی می شود.
مهدی امینی خواه، امید زندگانی، وحید شیخ زاده، پونه عبیسی، فاطمه محبوب، پیمان زکی پور، امیرمسعود اصلاح و... از جمله بازیگران این نمایش هستند.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به سیدمرتضی قوام الدینی نویسنده، مینا غفاری دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، آلاله رستمی عکاس، شایان شیخ زاده طراح پوسترو گرافیک، مجتبی سهراب طراح صحنه و لباس، ریحانه عسگری منشی صحنه، علی بداوی آهنگساز و سیدرضا منتظری مدیر ارتباطات و مشاور رسانه ای و تبلیغات اشاره کرد.

کابوس تلخ آدم روایتگر جانفشانی های مأموران نیروی انتظامی و برخورد آن ها با اشرار و شیاطین زمینی است و همچنین به موضوع قتل های زنجیره ای کودکان که طی ماه های اخیر در صدر اخبار رسانه ها بود می پردازد.
کابوس تلخ آدم از 10 دی ماه سال جاری به مدت 30 شب در پردیس تئأتر تهران روی صحنه خواهد رفت و به زودی پیش فروش بلیت های آن آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

افزودن نظر