فرمانده کل سپاه پاسداران: عظمت انقلاب ایران نتیجه عمل به قرآن است

فرمانده کل سپاه پاسداران: عظمت انقلاب ایران نتیجه عمل به قرآن است
مشهد- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عزت و اقتدار بی نظیر امروز ایران اسلامی به برکت عمل به دستورات قرآن است.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، سردار محمد علی جعفری چهارشنبه شب در مراسم آغاز هفتمین دوره مسابقات قرآن خانواده های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد افزود: علت استمرار توسعه، پیشرفت و عظمت ایران در منطقه و معرفی آن به جهان حاصل جهاد و مبارزه با استکبار و ظلم است.


وی اظهار کرد: امروز اوج مبارزات جبهه مقاومت اسلامی با دشمنان اسلام است و نتیجه عمل به آیات جهادی و استکبارستیزی قرآن، پیروزی های پی در پی جبهه مقاومت و شکست مداوم دشمنان اسلام است.
وی با بیان اینکه در عرصه داخلی در استقرار عدالت، اخلاق اجتماعی، معیشت، مسایل اخلاقی و فرهنگی جامعه موفق نبودیم گفت: اگر موفق شویم به همه دستورات الهی به صورت جامع و کامل عمل کنیم بسیاری از این مشکلات هم رفع می شود و به برکت همین جلسات و انس با قرآن و عمل به آن اگر درست حرکت کنیم در مسائل داخلی نیز موفق می شویم.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: درون مسلمانان یک جریان کافر، منافق و منحرف پیدا شده که در مقابل انقلاب اسلامی و حق می جنگد و مدافعان حرم را به شهادت می رساند و باعث خشنودی صهیونیستها می شود.
وی اظهار کرد: داعشی ها هم همانند منحرفان صدر اسلام حافظ قرآنند، در صدر اسلام هم خوارج که بزرگترین ضربه را به اسلام زدند و با حضرت امام علی (ع) جنگیدند، حافظ قرآن و قرآن خوان بودند ولی به دست همین افراد انحراف در اسلام ایجاد شد.
وی گفت: حفظ قرآن، انس با قرآن، خواندن و قرائت قرآن خوب و لازم است مشروط به اینکه به حرف ولی فقیه نیز گوش بدهیم و به آن عمل کنیم.
سردار جعفری با بیان اینکه همه مردم آماده پیروی از ولایت فقیه هستند افزود: تمام تشکیلات حاکمیتی باید تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب را بگیرند و آن را اجرا کنند.
وی اظهار کرد: مسئولان اجرایی کشور باید همت کنند و در مسیر اجرای تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب حرکت کنند تا مرحله چهارم انقلاب نیز تشکیل شود.
*حضور 699 نفر در مسابقات قرآن خانواده های سپاه
مسئول سازمان فرهنگی خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در باره این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت کنندگان در هفت رشته قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، مفاهیم سطح یک و 2، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء و حفظ کل قرآن با همدیگر به رقابت می پردازند.
وی افزود: در این مسابقات 301 نفر از همسران، 193 نفر از دختران و 205 نفر از پسران کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هم رقابت می کنند.
وی اظهار کرد: این مسابقات تا روز جمعه هفدهم آذر ماه ادامه دارد.
در این مراسم از مادر 2 شهید مدافع حرم، شهیدان سید مجتبی و سید اسماعیل حسینی قدردانی شد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.

افزودن نظر