باشگاه فرهنگی؛

از «مالاریا» در سینمای ایران تا اجرای رایگان تئاتر برای عموم مردم

از «مالاریا» در سینمای ایران تا اجرای رایگان تئاتر برای عموم مردم
پایان هر هفته فرصت مناسبی است تا زمانی را به همراه خانواده و یا دوستان خود بگذرانیم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، از  مالاریا  در سینمای ایران تا اجرای رایگان تئاتر برای عموم مردم؛ پایان هر هفته فرصت مناسبی است تا با انجام کارهای نیمه تمام و بعد از تمام مشغله های کاری و ذهنی، فرصتی را برای تفریح و گشت و گذار با خانواده و دوستان به دست آوریم. به همین منظور در بسته فرهنگی به معرفی آثاری در این زمینه ها می پردازیم که دیدن، خواندن و شنیدن آنها می تواند برای مدت کوتاهی هم که شده ذهن ما را فارغ از مسائل روزمره کند.

سینمایی آخر هفته

آخرین ساخته پرویز شهبازی که تا کنون توانسته موفقیت های بسیاری در جشنواره های معتبر بین المللی کسب کند، از 12 مهر ماه در سراسر کشور اکران شده است و پایان این هفته فرصت مناسبی است تا به تماشای این فیلم سینمایی بنشینید.

بازیگران: ساعد سهیلی، آزاده نامداری، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، سیامک ادیب، علیرضا استادی.

خلاصه داستان فیلم:

داستان دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با مردی برخورد می کنند که مشکلی دارد. آن ها سعی می کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و ...


تئاتر آخر هفته

نمایش عطش آتش به نویسندگی حسین مهکام و کارگردانی امیر احمد رحمتی در پارک ولایت روی صحنه می رود.

این نمایش مذهبی که مدت زمان آن 100 دقیقه است، قرار است هر شب در پارک ولایت میزبان 1200 نفر مخاطب باشد. گروه دلیل اجرای نمایش در فضای خیمه گاه پارک را وجود صحنه های ویژه ای اعلام کرده که از جلوه های ویژه برخوردار است.

این نمایش هر شب رأس ساعت 20، از پنجشنبه 20 مهرماه به مدت بیست شب روی صحنه می رود. بلیت این نمایش رایگان است.

فیلم تلویزیونی آخر هفته

فیلم گل های داوودی به کارگردانی رسول صدر عاملی، جمعه 21 مهرماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: عباس صفاری، در جریان بروز مشاجره با دوست خود باعث مرگ ناگهانی وی شده و به 25 سال حبس محكوم می شود. با سپری شدن 20 ساله محكومیت و عفو 5 ساله آخر، قرار آزادی عباس صادر می گردد. اما روز موعود در شرایطی كه همگان منتظر آزادی عباس هستند استوار هدایت خبر مرگ ناگهانی عباس را به همسرش، عصمت می دهد. اما عصمت از گفتن حقیقت به فرزند نابینای خود، جواد كه در آستانه برگزاری مراسم ازدواجش قرار دارد خودداری می كند....

جمشید مشایخی، داوود رشیدی و بیژن امکانیان بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام/


پیشنهاد فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان برای تعطیلات آخر هفته

افزودن نظر