رشد 30 درصدی بازدید از جاذبه‌های گردشگری لرستان

رشد 30 درصدی بازدید از جاذبه‌های گردشگری لرستان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از رشد 10 و 30 درصدی اسکان و بازدید از جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی استان در سال جاری خبر داد.

غلام‌رضا سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا نیمه نخست شهریور بیش از 650 هزار نفر در اقامت‌گاه‌ها، هتل‌ها، کمپ‌ها و... در استان اسکان داشته‌اند که نسب به مدت مشابه سال قبل 10 درصد افزایش یافته است. همچنین در این مدت حدود چهار میلیون و 200 هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی استان بازدید کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال 95 بیش از 30 درصد رشد داشته است.
وی گفت: با همکاری همه دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر استان و با حمایت‌های استاندار تدابیر ویژه‌ای برای دهه آخر سفرهای تابستانی اندیشیده شده است. قلعه فلک‌الافلاک، دریاچه گهر، مساجد جامع و امام بروجرد و چند اثر دیگر بیشترین بازدید را در استان داشته‌اند.
سلیمانی تأکید کرد: لرستان در بخش گردشگری ظرفیت‌های خوبی دارد و در چند سال گذشته هدف‌مان این بوده که از معبر به مقصد گردشگری تبدیل شویم و خوشبختانه در این زمینه عملکرد خوب بوده است. تعامل دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر برای تحقق شعار "مقصد گردشگری" خوب بوده است.
انتهای پیام

افزودن نظر