مهم ترین اخبار شبکه های اجتماعی سمنان در 2 روز گذشته

سمنان- افتتاح پایگاه ملی فضایی امام خمینی (ره) در سمنان، کشف سلاح در دامغان و تشییع پیکر بنیتا دختر هشت ماهه از مهم ترین اخبار مورد توجه شبکه استان سمنان بود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، در آستانه ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع)، پایگاه ملی فضایی امام خمینی (ره) با پرتاب آزمایشی موفقیت آمیز ماهواره بر سیمرغ به فضا درکویر استان سمنان به طور رسمی افتتاح شد.


*مهم ترین اخبار محلی شبکه های اجتماعی استان سمنان
-کشف سلاح و فشنگ غیر مجاز در یکی از روستاهای شهرستان دامغان مورد توجه کاربران شبکه های مجازی استانی قرار گرفت.
-تصاویری از آبرسانی با تانکر به اهالی روستای کوه زر شهرستان دامغان که در پی آن درخواست های جدی درباره انتقال آب دریای خزر از سوی کاربران مطرح شد.
-تصاویری از مسابقات مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور در شهمیرزاد که با حضور 200 بدنساز روزهای پنجشنبه و جمعه پنجم و ششم مرداد در مجتمع آموزشی کلاهدوز شهمیرزاد از توابع شهرستان مهدیشهر برگزار شد.
* مهم ترین اخبار ملی شبکه های اجتماعی استان سمنان
-تبدیل واحد پول ایران به تومان بر اساس لایحه ای که طبق آن، واحد پول رسمی کشور تومان و معادل 10 ریال تعیین شد.
- واکنش نسبت به انتشار تصاویری از مجری تلویزیونی که برخی شبکه ها این تصاویر را حریم خصوصی دانسته و عده ای دیگر آن را مرتبط با مسائل اجتماعی و وجود برخی تضادها از این مجری می دانند.
-تصاویری مختلف از تشییع بنیتا، دختر هشت ماهه به سوی خانه ابدیش روز پنجشنبه پنجم مرداد منتشر شد و مباحثی مانند لزوم توجه بیشتر والدین مطرح شد.
-بانک ملی اعلام کرد زائران حج تمتع می توانند با در دست داشتن کارت ملی 300 دلار ارز زیارتی دریافت کنند.
7344/6103 خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشار دهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

افزودن نظر