خواننده سیاهپوست آمریکایی با گلوله افراد ناشناس ازپای درآمد

بازرسان بخش جنایی پلیس آتلانتا بلافاصله پس از اطلاع از کشته شدن خواننده آمریکایی در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از هالیوود ریپورتر، لیل مارلو خواننده سیاهپوست آمریکایی در بزرگراهی در آتلانتا به ضرب گلوله به قتل رسید.
بازرسان بخش جنایی پلیس آتلانتا بلافاصله پس از اطلاع از کشته شدن خواننده آمریکایی در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.
مدیربرنامه لیل مارلو گفت که این رپر آمریکایی بر اثر اصابت گلوله کشته شده است. بسیاری از شرکت ها و استودیو های موسیقی در شبکه های اجتماعی از قتل رودولف جانسون معروف به لیل مارلو خبر دادند و به عنوان استعدادی بزرگ در موسیقی از او یاد کردند.
پلیس آتلانتا در گفتگو با بیلبورد اعلام کرد که این حادثه در بزرگراه ۱-۲۸۵ نزدیک روگذر بنجامین ای مِیز درایو و در ساعت ۱۱و ۳۰ دقیقه شب روی داده و در اولین فرصت که ماموران به محل حادثه می رسند با جسد این خواننده که تیر خورده بود، مواجه می شوند.
مارلو متولد ۱۹۹۳ و ۲۷ ساله بود. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره دلیل کشته شدن وی و قاتلان احتمالی از سوی پلیس آتلانتا ارائه نشده است.
حدود دو ماه پیش نیز نیک بلیکسکی خواننده سیاهپوست رپ آمریکایی بر اثر شلیک گلوله یک ناشناس در نیویورک به قتل رسید. پلیس هنوز نتوانسته ضارب را شناسایی و دستگیر کند.
افزایش آمار تیراندازی های مرگبار در آمریکا، باعث شده بسیاری از مخالفان حمل سلاح خواهان ایجاد محدودیت در قوانین مالکیت و حمل سلاح شوند.
این درحالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جمهوری خواهان با تغییر قوانین آزادی حمل سلاح و محدود کردن آن مخالف هستند. دو سال پیش به دنبال حادثه تیراندازی در شهر پیتسبورگ، ایالت پنسیلوانیا، که به کشته شدن ۱۴ نفر منجر شد، ترامپ مدعی شد آنچه روی داده، ارتباط چندانی با قوانین آزادی اسلحه ندارد، بلکه استقرار امنیت، باید با افزودن محافظان مسلح تامین شود.

افزودن نظر