مداحی که ۴۰ روز پس از عروج، گره‌گشای نیازمندان شد

خانواده یونس حبیبی مداح اهل بیت (ع) بعد از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی در آستانه ماه رمضان، قرارگاه شهید حاج یونس حبیبی را راه‌اندازی کردند و در حدود ۴۰ روز بعد از عروجش، به ۶۹ خانواده کمک‌رسانی کردند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، یونس حبیبی جانباز و مداح اهل بیت (ع) ۷ اردیبهشت ماه بر اثر جراحات ناشی از دوران دفاع مقدس از دنیا رفت.
خانواده این مداح اهل بیت (ع) بعد از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و کمک به نیازمندان در آستانه ماه رمضان، قرارگاه شهید حاج یونس حبیبی را راه اندازی کردند تا بتوانند به برکت خون این شهید، به خانواده های نیازمندان با تهیه بسته ارزاق و جمع آوری کمک های نقدی کمک رسانی کنند.
مجتبی حبیبی، فرزند این مداح در این خصوص گفت: این قرارگاه جهادی با نام قرارگاه جهادی شهید حاج یونس حبیبی در مدت حدود ۴۰ روز، بسته های ارزاق با کمک های مردمی برای ۶۹ خانواده نیازمند تهیه کرد و برای یک بیمار نیز دستگاه تنفسی تهیه شد.
علاقه مندان برای کمک در این طرح، می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۲۰۳۵۹۰۹۱ بانک ملت به نام فرزند این شهید (مجتبی حبیبی) واریز کنند.
براساس این گزارش، مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت یونس حبیبی جانباز و مداح اهل بیت (ع) روز پنجشنبه ۱۵ خردادماه در روستای سیمت مازندران (زادگاه این جانباز) برگزار خواهد شد.
مداحی که ۴۰ روز پس از عروج، گره گشای نیازمندان شد

افزودن نظر