توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307277
معرفی کتاب؛

«حواست هست»؛ داستانی از روزمر‌گی‌ها

کتاب «حواست هست» نگاهی متفاوت نسبت به اتفاقات و رخداد‌های معمولی و روزمره در قالب داستان دارد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ، کتاب حواست هست نگاهی متفاوت نسبت به اتفاقات و رخداد های معمولی و روزمره در قالب داستان است.

 حواست هست ؛ داستانی از روزمره گی ها

روایت لحظه هایی که هر روز تجربه اش کرده ای، هر روز آمده اند جلوی چشمت و به چشم تو نیامده اند. آشنا هستند، شبیه چهره آشنایی که ناغافل توی ازدحام جمعیت می بینی و می گویی من تو را جایی دیده ام ؛ روایتی است از لمس کردن پیام های اختصاصی که دریافت کننده اش مطمئن می شود سروقت به دستش رسیده، درست همان زمانی که باید بیاید. همه این حواس جمعی ها در بستری جز روزمرگی اتفاق نمی افتد. خبری از برخورد شهاب سنگ و رانش زمین نیست. اگر قرار است سنگی بیفتد، همانی است که از درونت کنده می شود. زمین دلت که سفت باشد دیگر زیر پایت خالی نمی شود، همه زمین و زمان که برانندت تو سر جایت ایستاده ای. قصه، قصه همان لرزش ها و نلرزیدن هاست.

در بخشی از متن کتاب می خوانیم:

فاطمه گردنش را سیخ نگه داشته بود و حواسش بود که گل نیفتد. دلم می خواست میان ذهنش، جایی میان ابر بالای سرش، قاطی رویایش بودم. آن وقت لابد می فهمیدم از خودش با گل میان موهایش چه تصوری دارد که آنطور چرخ می زند و ناز می کند. کاش گل را من آنجا کاشته بودم بجای زیبا. فاطمه که رفت از کنارم، کی رفتم دنبالش، بهانه می کردم که می رود توی دست و پا و یا مزاحم می شود برای فیلمبرداری شان. میان همه لبخند هایم و سلام احوال پرسی هایم و توضیح برای اینکه چرا دیر آمده ام، حواسم به فاطمه است به نگاه هایش که واقعا نمی دانستم کجا نشسته اند.

گفتنی است کتاب حواست هست نوشته زینب سنجارون در ۹۶ صفحه از سوی نشر شهید کاظمی راهی بازار کتاب شده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307277{/gallery}

افزودن نظر