توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307115

فیلم‌های ترسناک پیشنهادی تارانتینو

کوئنتین تارانتنو، از کارگردان‌های مشهور هالیوودی است که هر چند وقت یک بار فیلم‌های محبوب خود را معرفی می‌کند و ما به سراغ فیلم‌های محبوب او در ژانر وحشت رفته ایم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، چه تارانتینو را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید، شما نمی توانید مسری بودن اشتیاق کوئنتین تارانتینو را انکار کنید. او هر زمان در حال گفتگو برای یک مصاحبه و یا کار دیگری است، به فیلم فکر می کند؛ او هر از گاهی هم فیلم های محبوب خودش را به مخاطبان معرفی می کند. مثل چند روز اخیر که فیلم شبکه اجتماعی را بهترین فیلم دهه نامید.

پس می توان برای گذراندن اوقات فراغت خود از چندین پیشنهاد ترسناک او استفاده کرد. شاید همگی این فیلم ها موفق و چشمگیر نباشند اما شاید نگاه تارانتینو فیلم های بزرگی هستند. او خودش اگرچه ساخت فیلم ترسناکی در کارنامه ندارد اما خشونتی که در فیلم هایش مثل بیل را بکش استفاده کرده دست کمی از ژانر وحشت ندارد. در ادامه با پیشنهاد های ژانر ترسناک تارانتینو آشنا می شویم.

خزیدن Crawl

فیلم های ترسناک پیشنهادی تارانتینو
تارانتینو فیلم خزیدن را یکی از محبوب ترین فیلم های خود در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. زمانی که فیلم را ببینید متوجه دلیل این علاقه که خشونت است، می شوید. اکساندر آژا در این فیلم داستان یک دختر در فلوریدا را روایت می کند که بعد از یک طوفان به همراه پدرش در خانه زندانی شده اند چرا که به خاطر سیل، تمساح های غول آسایی به خانه آن ها حمله ور شده اند.

هتل اسلاتر Slaughter Hotel

فیلم های ترسناک پیشنهادی تارانتینو
این فیلم یک اثر ایتالیایی است که کلاوس کینسکی فیلد نیز در آن نقش آفرینی کرده است. این فیلم سینمایی قطعا مورد پسند همگان نخواهد بود، اما قطعا با تصویربرداری عالی و خشونتی بی پروا می تواند از فیلم هایی باشد که حداقل یکبار باید ببینید.

آزمون بازیگری Audition

میکه تاکاشی این فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است. اثری که به عنوان یک درام آغاز می شود، اما به مرور به فیلمی تاریک تر تبدیل می شود. ریو ایشیباشی نقش اصلی این فیلم را بر عهده دارد؛ این فیلم داستان مردی است که همسر خود را از دست داده و در تلاش برای پیدا کردن همسری دیگر است اما مشخص می شود که این شخصی که به تازگی با آن آشنا شده آنطور که وانمود می کند، نیست.

فیلم های ترسناک پیشنهادی تارانتینو
سه چهره ترس Black Sabbat

این فیلم سینمایی که سه داستان در فضای وحشت را روایت می کند اثری ایتالیایی است تا به میزان علاقه تارانتینو پی ببریم. یکی از این سه داستان، داستان زنی را روایت می کند که تماسی را دریافت می کند اما ریشه در گذشته او دارد و باعث وحشت او می شود. دو بخش دیگر به داستان شخصی که قصد دارد چند خون آشام را از بین ببرد و همچنین یک پرستار با تصمیمی سرنوشت ساز متمرکز است.

فیلم های ترسناک پیشنهادی تارانتینو
پوستی که در آن زندگی می کنم The Skin I Live in

این فیلم سینمایی به مخاطب اجازه می دهد تا در داستان فیلم، خودش را حاضر ببیند. رابرت لگار با بازی آنتونیو باندراس یک پزشک جراح پلاستیک است که پس از مردن همسرش در یک تصادف اتومبیل می سوزد و قصد دارد نوع جدیدی از پوست را اختراع کند که در مقابل آتش و نیش حشرات مقاوم باشد. او از کارش اخراج می شود و به همین خاطر تصمیم می گیرد به طور مخفیانه در خانه اش این پروژه را ادامه دهد.

فیلم های ترسناک پیشنهادی تارانتینو
انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307115{/gallery}

افزودن نظر