ویژه برنامه‌های رادیو پیام در ۱۴ و ۱۵ خرداد

از روز شنبه ۱۷ خرداد ماه، پخش مجموعه نمایش کوتاه پنج قسمتی «طرحی نو» با موضوعی اجتماعی در رادیو نمایش آغاز می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، شبکه رادیویی پیام درسالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در بخش های مختلف شبکه ضمن پرداخت به وصیت نامه سیاسی الهی و اندیشه های حضرت امام (ره) به نقش سیاسی و تاریخی قیام ۱۵ خرداد ۴۲ در پیروزی انقلاب اسلامی می پردازد.
شبکه رادیویی پیام در سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز های ۱۳ و ۱۴ خرداد با پرداخت به وصیت نامه سیاسی الهی و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) متناسب با شرایط روز جامعه به مسائل اجتماعی، اخلاقی و تربیتی درقالب کلام ودر ویژه برنامه نسخه اصلی به ویژگی های برجسته مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در هدایت انقلاب و نظام در گذر از بحران های سیاسی و بین المللی می پردازد.
پخش بیانات حضرت امام (ره) ومقام معظم رهبری با موضوع ۱۵ خرداد در بخش های مختلف شبکه و نقش سیاسی و تاریخی قیام ۱۵ خرداد ۴۲ در پیروزی انقلاب اسلامی موضوع برنامه نسخه اصلی رادیو پیام در روز ۱۵ خرداد است.
رادیو آوا هم بافضاسازی مناسب در سالروز ارتحال حضرت امام (ره)، و ۱۵ خرداد بصورت ویژه در قالب متن های روایی و موسیقی های مناسب مخاطبانش را همراهی می کند.
مخاطبان شبکه رادیویی پیام ورادیو آوا ضمن دریافت برنامه های این شبکه از طریق گیرنده رادیو، دستگاه های گیرنده دیجیتال ست تاپ باکس واپلیکیشن ایرانصدا می توانند برای مشارکت وتعامل بابرنامه ها از طریق سامانه پیام کوتاه و کانال پیام رسان سروش با ماهمراه باشند.


پخش مجموعه نمایش کوتاه طرحی نو از رادیو نمایش


این مجموعه رادیویی را مجید حیدری نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: فرید و شادی زوج جوانی هستند که تحت تأثیر یک برنامه رادیویی، تصمیمات جدیدی برای زندگی شان می گیرند، این نمایش ایده هایی نو برای سبک زندگی زوج ها ارائه می دهد.
طرحی نو به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، کارگردانی داریوش شهبازی و با بازی ایوب آقاخانی و شیما جان قربان به تازگی در اداره کل هنر های نمایشی رادیو تولید شده است.
این مجموعه رادیویی به گویندگی معصومه نورزاد، صدابرداری محمدرضا محتشمی و افکتوری نرگس موسی پور از روز شنبه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۶:۳۰ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه است.

افزودن نظر