نمایش «لافکادیو»ی امیر مشهدی‌عباس را رایگان ببینید

نمایش «لافکادیو» به کارگردانی امیر مشهدی‌عباس روز یک‌شنبه ۱۰ فروردین روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قابل دسترسی است.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تئاتر «لافکادیو» بر اساس نوشته‌ای از «شل سیلور استاین» و به کارگردانی امیر مشهدی‌عباس در روز ‌یک‌شنبه 10 فروردین 1399 از ساعت 9 صبح روی پرتال کانون به نمایش در می‌آید.

این نمایش که تولید سال 1380 مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون است، داستان شیر ساده‌ای است که به صورت اتفاقی تفنگی به دستش می‌افتد و با فراگیری تیراندازی، آوازه‌اش به گوش همه می‌رسد....

آهنگ‌سازی این نمایش را محمد فرشته‌نژاد برعهده داشته است و بازیگران آن نیز ابوالفضل نجاری، حامد زحمتکش، علی نجفی، عمار پیرانی، یاسر نیک‌صفت و مجید مولایی هستند.

بر همین اساس، نمایش «لافکادیو» به مدت 24 ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به‌صورت رایگان قابل دسترسی است.

این آثار تا 13 فروردین 1399 به صورت آنلاین برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها نمایش داده خواهد شد.

بر اساس این خبر، در این روزها که شاهد شیوع بیماری کرونا در کشور هستیم، آثار مربیان و تولیدات کانون در قالب طرح «پیک امید مجازی» از مسیر صفحه پیک امید در پرتال کانون به نشانی Omid.kpf.ir قابل دسترسی است.

علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از هشتگ‌های «#در_دل_دارم_امید، #کانون_امید، #پیک_امید و #برای_حال_خوب» به این آثار و فیلم‌ها در شبکه‌های اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

درد دل‌های بازیگر تئاتر‌ در گفت‌وگو با تسنیم / مسئولان به سبک و سیاق نمایش کمدی ‌نامهربانی ‌نشان می‌دهند

انتهای پیام/

افزودن نظر