سرلشکر باقری: مستند ماندگار در مورد دفاع مقدس ساخته می‌شود

رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به تصمیم‌گیری در مورد ساخت یک مستند ماندگار در دفاع مقدس گفت: این مستند به عنوان یک سند تمام کننده و حرف آخر در دفاع مقدس است.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، سرلشکر محمد باقری که صبح امروز در حاشیه هشتمین جلسه هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سالن قصر شیرین باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سخن می گفت، افزود: در آستانه چهلمین سالروز گرامیداشت دفاع مقدس قرار داریم و موضوع جلسه امروز گرامیداشت دفاع مقدس در طول سال ۹۹ بود. این جلسه بسیار جلسه خوبی بود و مصوبات و تصمیمات خوبی اتخاذ شد.
وی افزود: خلق آثار هنری و مکتوب در حوزه دفاع مقدس از جمله موضوعات جلسه امروز بود که تصمیمات اساسی در این باره اتخاذ شد. در این جلسه، هیئت امنا در باره بودجه و برنامه های سال آینده بحث کردند.
رییس ستاد کل نیرو های مسلح خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰ موزه دفاع مقدس در استان های مختلف کشور در دست احداث هستند و همین تعداد نیز در سال آینده آماده افتتاح خواهند شد که تصمیمات مرتبط با آن در همین جلسه گرفته شد. این موزه ها بر اساس پژوهش های بنیادی که انجام شده تکمیل خواهد شد.

افزودن نظر