توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1239931

کدام هنرمندان در شب دوم جشنواره موسیقی فجر روی استیج می‌روند؟

برنامه‌های دومین روز از سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر جمعه (۲۵ بهمن ماه) در شش سالن برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

به گزارش حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز در دومین روز از سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر، ۱۱ گروه موسیقی در ۶ سالن تهران اجرا های خود را به روی صحنه می برند.

تالار وحدت در سانس نخست شاهد اجرای گروه ارکسترپارس به رهبری ناصر نظر و در سانس دوم گروه ماهیما به رهبری حجت اشرف زاده و آرش جامع خواهد بود.

تالار رودکی نیز به ترتیب گروه ارکستر فرهنگ وهنر به سرپرستی نادر مشایخی و گروه کوارتت تار به رهبری علی اصغر عرب شاهی را میزبانی می کند.

فرهنگسرای نیاوران نیز گروه های بانگ نو به سرپرستی نسترن هاشمی و مهیار شادروان و گروه اقبال آذر به رهبری سبحان مهدی پور را همراهی می کند.

سالن سوره در سانس نخست دو اجرا از گروه های میسان به رهبری مهدی سواری و علی نیری و گروه هاوار به سرپرستی ناصح بهرام بیگی و ناصر یاره و در سانس دوم اجرای گروه خنیاگران خیام با همراهی صمد برقی و مهدی تفکرمنش را در برنامه دارد.

برج آزادی همچون شب نخست، فقط میزبانی یک گروه را بر عهده دارد و در سانس ۲۱:۳۰ میزبان گروه اَش به سرپرستی علیرضا اشرف پور است.

در بخش اجرا های پاپ امشب نمایشگاه میلاد در دو سانس شاهد اجرای رضا بهرام است.

سی وپنجمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ بهمن ماه به صورت رسمی اجرا های خود را آغاز کرده و تا ۳۰ بهمن ادامه خواهد داشت. اختتامیه این جشنواره نیز یکم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1239931{/gallery}

افزودن نظر