توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1217705

آغاز پخش فصل دوم سریال «از سرنوشت» از شنبه

فصل جدید سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان از ۲۸ دی روانه آنتن می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، آغاز پخش فصل دوم سریال  از سرنوشت  از شنبه، با پایان یافتن فصل اول سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان، فصل دوم این سریال به کارگردانی علیرضا بذرافشان از شنبه ۲۸ دی روانه آنتن می شود.

امشب (سه شنبه ۲۴ دی) آخرین قسمت از فصل اول سریال از سرنوشت روانه آنتن می شود و چهارشنبه و پنجشنبه خلاصه فصل اول این مجموعه پخش خواهد شد.

فصل دوم از سرنوشت به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آن ها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج خواهد بود.

از سرنوشت در ۵۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده و در فصل دوم آن بازیگرانی چون علیرضا آرا، مائده طهماسبی، فاطیما بهارمست (نغمه)، مرضیه موسوی (آرزو)، مهدی صالحی و ... اضافه خواهند شد.

آغاز پخش فصل دوم سریال  از سرنوشت  از شنبه

این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه پرورشگاهی آغاز می شود. آن ها از کودکی در این مرکز زندگی می کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می رسند. آن ها که آرزو های بزرگی را در سر می پرورانند، فراز و نشیب های زندگی شان محور روایت اتفاقات این سریال قرار می گیرد.

از سرنوشت از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو روانه آنتن می شود. پنجشنبه ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵خواهد بود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1217705{/gallery}

افزودن نظر