«خوب، بد، جلف۲» هم ساخته می‌شود

فیلم‌های سینمایی «خوب، بد، جلف۲» و «فصل ماهی سفید» پروانه نمایش گرفتند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، در جلسه اخیر شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی، مجوز نمایش دو فیلم خوب، بد، جلف: ارتش سری و فصل ماهی سفید صادر شده است.

خوب، بد، جلف: ارتش سری به نویسندگی و کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی محسن چگینی در تهران و لواسان فیلمبرداری شده است. قسمت اول خوب، بد، جلف در سال ٩۵ با استقبال مخاطبان مواجه شد و در سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر توانست دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند. سری دوم فیلم، قرار است در یک فضای متفاوت به روایت زندگی حرفه ای سام و پژمان بپردازد.

سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره و فرهاد آئیش و با هنرمندی گوهر خیراندیش، در خوب، بد، جلف: ارتش سری به ایفای نقش پرداخته اند.

فصل ماهی سفید هم اولین فیلم سینمایی قربان نجفی است که به تهیه کنندگی مشترک علی گلبهاران و آرش سجادی حسینی، در چالوس و تهران فیلمبرداری شده است.

محمدرضا فروتن، لادن مستوفی، بیژن بنفشه خواه، میلاد کیمرام، بهزاد خداویسی و شقایق دهقان بازیگران اصلی فصل ماهی سفید هستند. این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و فیلمنامه آن برداشتی ایرانی از باغ آلبالو آنتوان چخوف است.

افزودن نظر