توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1170972
به بهانه پخش سریال به رنگ خاک بخوانید؛

نگاهی کوتاه به کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال‌های تلویزیونی

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون است که این روز‌ها در سریال «به رنگ خاک» نقش آفرینی می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، نگاهی بر کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال های تلویزیونی، بسیاری از بازیگران و هنرپیشه ها هستند که با یک نقش مهم و خاص در ذهن مخاطب ماندگار می شوند و حتی بعضاً نام آن کاراکتر تا مدت ها بر روی بازیگر می ماند.

به طور مثال بینندگان با دیدن تصویر فریبرز عرب نیا نام حقیقی او را به زبان نمی آورند و می گویند مختار است؛ یا بازیگری مانند مصطفی زمانی که این اتفاق دوبار درمورد او تکرار شد؛ یک بار با یوسف شهرت گرفت و حالا او را با نام فرهاد سریال شهرزاد می شناسند. مهراوه شریفی نیا هم که چهره اش یادآور سریال کیمیا ست.

البته برچسب نقش ها و قهرمانان یک داستان، فقط بازیگران را تحت الشعاع قرار نمی دهد؛ بلکه خود مجموعه را هم شامل می شود. به طور مثال هنگام پخش سریال شوق پرواز ، بیشتر مردم به جای اینکه بگویند امشب سریال شوق پرواز پخش می شود، می گفتند امشب عباس بابایی را نشان می دهد یا سریال مسافری از هند با نام سیتا با بازی شیلا خداداد مشهور بود.

نگاهی بر کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال های تلویزیونی

این برندسازی ها در تلویزیون که یک رسانه ملی است و تقریباً همه مردم ایران در اقصی نقاط کشور برنامه هایش را تماشا می کنند، بیشتر اتفاق می افتد. یکی از بازیگرانی که در جریان بازی در سریال های تلویزیونی تصویر خود را به صورت پررنگ و ماندگار در ذهن مخاطب حک کرد، پوریا پورسرخ است.

نگاهی بر کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال های تلویزیونی

پورسرخ تاکنون در سریال ها و فیلم های سینمایی بسیاری بازی کرده است، اما برچسب نقش خیلی به او نخورده است. البته بعضی نقش های او مانند آرش در سریال کیمیا، مسعود در سریال روز حسرت، ژوبین در سریال وفا و یا شاهین در سریال صاحبدلان، هنوز هم پس از گذشت سال ها در ذهن بینندگان آشنا و مورد پسند است.

پورسرخ تجربه بازی در ژانر های مختلف کمدی، مذهبی، جنایی و اجتماعی را دارد. با اینکه عده ای می گویند سبک بازی اش در آثار مختلف یکنواخت است، اما نمی توان گفت که بازیگر توانمندی نیست؛ زیرا معمولا نمره قبولی را در نقش هایش می گیرد.

نگاهی بر کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال های تلویزیونی

از طرفی داشتن چهره خوب و استایل مناسب که از امتیاز های مهم در حرفه بازیگری است، پورسرخ را نزد مخاطب محبوب نگاه داشته و او را به یکی از سلبریتی های پرفالوور در اینستاگرام و... تبدیل کرده است.

این روز ها بازیگر نقش کاوه در سریال رستگاران، با نقش سامان در قاب تلویزیون و سریال به رنگ خاک ظاهر شده و زندگی کاراکتری را که پسری پولدار و متکی به اموال پدر است، به تصویر می کشد.

نگاهی بر کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال های تلویزیونی

سامان که سابقه رضایت بخشی نزد پدرش (محمود پاک نیت) ندارد، از قسمت شانزدهم سریال به جزیره هنگام سفر کرده و در برخورد با اهالی این جزیره و با کمک های خاله حوا روش زندگی مستقل را کم کم می آموزد.

نگاهی بر کارنامه بازیگری پوریا پورسرخ در سریال های تلویزیونی

او در قسمت هفدهم با خانم دکتر این جزیره که بیتا سحرخیز بازیگر این نقش است، به طرز جالبی آشنا شده و حال باید ببینیم که در ادامه سریال چه اتفاقی برای رابطه جنجالی آن ها می افتد ...

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1170972{/gallery}

افزودن نظر