توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1160155
بازیگر سریال حکایت های کمال در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

برای اولین بار نقش طنز و کمدی بازی کردم

حمید ابراهیمی گفت: نقش‌هایی که در این سال‌ها بازی کرده ام جدی هستند ودر سریال حکایت‌های کمال برای اولین بار نقش طنز و کمدی بازی کردم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، حمید ابراهیمی بازیگر در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون سریال حکایت های کمال گفت: بیشتر نقش هایی که در این سال ها بازی کرده ام جدی هستند ودر سریال حکایت های کمال برای اولین بار نقش طنز و کمدی بازی کردم.

برای اولین در  حکایت های کمال  نفش طنز و کمدی بازی کردم/

وی ادامه داد: این سریال اولین همکاری من با آقای صلح میرزایی بود که همکاری خوبی داشتیم. داشتن عوامل صمیمی و خوب برای ساخت چنین سریالی حائز اهمیت است. فضای صمیمی در پشت صحنه حاکم بود و این موضوع برای یک بازیگر بسیار مهم است.

ابراهیمی بیان کرد: نقش پرویز پاسبان محله را در سریال حکایت های کمال بازی می کنم که نقش متفاوتی است. او سعی می کند در محله حرف اول را بزند و اتفاقات مختلفی را در این مسیر شاهد هستیم.

برای اولین در  حکایت های کمال  نفش طنز و کمدی بازی کردم/

وی افزود:. سریال مربوط به دهه ۴۰ است و براساس کتاب حکایت های کمال ساخته می شود. لوکیشن های متفاوتی را در سریال می بینیم که برای مخاطب نوستالژیک است.

برای اولین در  حکایت های کمال  نفش طنز و کمدی بازی کردم/

ابراهیمی درباره فعالیت تئاتری خود عنوان کرد: نویسندگی و کارگردانی نمایش پشت دیوار عمارت را بر عهده داشتم که در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس روی صحنه رفت. پشنهاد هایی دیگری هم دارم اما هنوز قطعی نشده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1160155{/gallery}

افزودن نظر