شروع کنسرت‌های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر

شروع کنسرت‌های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر
خواننده‌های متولد دهه شصت توانسته اند محبوبیت زیادی را در این نسل بدست آورند. شاید بتوان گفت: در دهه ۸۰ دوران ظهور استعداد‌های دهه شصتی بود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، خواننده های متولد دهه شصت توانسته اند محبوبیت زیادی را در این نسل بدست آورند. شاید بتوان گفت در دهه 80 دوران ظهور استعدادهای دهه شصتی بود. علیرضا طلیسچی یکی از خوانندگان به نامی است که در موسیقی معاصر کمتر کسی است که نام او را نشنیده باشد در این مقاله با ما همراه شوید تا درباره زندگی شخصی علیرضا طلیسچی صحبت کنیم و اطلاعات اولین کنسرت علیرضا طلیسچی را پس از محرم و صفر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شاید شما نیز با شرکت در یکی از کنسرت های موزیک طلیسچی به جمع طرفداران او بپیوندید و دلیل علاقه نسل جوان به طلیسچی و آهنگ های او را درک کنید.

بیوگرافی علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی در مهر ماه سال 1364 در تهران و در یک خانواده 4 نفره چشم به جهان گشوده. خانواده علیرضا تا زمانی که آهنگ هایش مورد توجه مردم قرار گرفتند زیاد از او حمایت نمی کردند اما پس از محبوب شدن طلیسچی خانواده نیز به جمع طرفداران او پیوستند. برادر علیرضا عرفان نام دارد و همیشه همراه علیرضا سفر می کند تا کارهای عکاسی او را انجام دهد چرا که عکاس ماهری است. علیرضا در مصاحبه های مختلف اعلام کرده که مشکلی با ازدواج ندارد و به محض پیدا کردن نیمه گم شده خود با او ازدواج خواهد کرد. همچنین علیرضا گفته آهنگ های غمگین او مخاطب خاصی ندارد و تا به حال شکست خوردن در رابطه عاطفی را تجربه نکرده است.

شروع کنسرت های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر

فعالیت حرفه ای طلیسچی

علیرضا پس از نیمه کاره رها کردن تحصیلات خود در رشته عمران و گذراندن دوره سربازی تصمیم گرفت که لیسانس خود را در رشته سازهای بین الملل دریافت کند. طلیسچی ابتدا با دوستش چندین تک آهنگ بیرون داد که از محبوبیت زیادی برخوردار نشدند، اما بعد از دوره آموزشی، طلیسچی آهنگ های خود را در خیابان ها می شنید و تصمیم گرفت که به طور حرفه ای موسیقی را بیاموزد. طلیسچی اولین آهنگ خود را در سال 1395 به صورت رسمی و پس از دریافت مجوز ارشاد به بازار عرضه کرد. آهنگ های نارفیق، بی معرفت، قرار نبود و عزیز کی بودی تو از پر فروش ترین و محبوب ترین آهنگ هایی است که طلیسچی تا به امروز ساخته است. همچنین طلیسچی علاوه بر کار خوانندگی، آهنگ سازی و نوشتن آهنگ ها را نیز خودش انجام می دهد.

شروع کنسرت های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر

دلایل محبوبیت علیرضا طلیسچی

خوانندگان نسل جوان نیز مانند نسل های گذشته علاقه زیادی به شهرت و ثروتی که موسیقی برای آنها به ارمغان می آورد، دارند اما آیا تنها با خواندن می توان محبوب شد؟ علیرضا طلیسچی ثابت کرد که محبوبیت تنها با خوانندگی حاصل نمی شود بلکه نیاز است در کنار خوانندگی اخلاق خوبی نیز داشته باشید تا بتوانید دل مردم را به دست آورید و با آنها ارتباط برقرار کنید. طلیسچی در مکان های عمومی به خوبی با مردم برخورد می کند و همیشه با یک لبخند برای گرفتن عکس یادگاری آماده است. طلیسچی تمام ویژگی هایی که یک فرد برای محبوبیت نیاز دارد، دارا می باشد. او علاوه بر خوش صدایی، خوش اخلاق نیز هست و از حواشی مربوط به شبکه های مجازی به شدت دوری می کند. طلیسچی همیشه در برگزاری کنسرت های خود به بهترین شکل ممکن عمل می کند و با حضور به موقع سر صحنه، لباس های مرتب و البته شیرین زبانی کنسرت ها را اجرا می کند. طلیسچی در میان نسل جوان به عنوان یک خواننده مردمی شناخته می شود و همه او را دوست دارند.

شروع کنسرت های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر

کنسرت های طلیسچی

علیرضا از سال 1395 شروع به برگزاری کنسرت های مختلف در تهران و سایر شهرهای ایران کرد چرا که دیگر شهرت او زیاد شده بود. به محض آغاز بلیط فروشی برای کنسرت تهران بلیط ها تمام شدند و برای دیگر طرفداران علیرضا در سالن بزرگ میلاد جا نبود، به همین دلیل طلیسچی برای خواننده های خود برنامه های دیگری را نیز تدارک دید و متوجه شد تنها یک سانس برای اجرا مقابل طرفداران کافی نیست و باید به فکر چندین اجرا در یک شب و یا اجرا در شب های متوالی باشد تا طرفداران را از خود نرنجانید.

علیرضا طلیسچی پس از مدتی به اجرای کنسرت در سایر شهرهای ایران مثل کرمانشاه، کرج و ایلام پرداخت تا بتواند از نزدیک با مخاطبان خود در سراسر ایران ارتباط برقرار کند. در کنسرت های طلیسچی همیشه شاهد بهترین باند موسیقی هستید و هماهنگی میان اعضای گروه از صفات بارز کنسرت های طلیسچی است. قطعا اگر در یکی از کنسرت های علیرضا شرکت کرده باشید به یکی از پای ثابت های کنسرت ها تبدیل می شوید، چرا که طلیسچی تمامی استانداردهای لازم را در اجرای کنسرت ها رعایت می کند تا مخاطبان و طرفداران خود را راضی نگه دارد.

شروع کنسرت های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر

کنسرت ها در ایران

با توجه به اینکه این روزها تعداد خوانندگان افزایش یافته است و جوانان ایرانی تفریحات شبانه زیادی دارند، تعداد کنسرت های شبانه در تهران و سایر شهرستان ها افزایش یافته است و خواننده ها در روزهای متوالی و گاها در 3 سانس پشت سر هم به اجرا روی صحنه می پردازند. همین امر موجب شده تا کیفیت برگزاری کنسرت های خوانندگان کاهش یافته و به یکی از سوژه های فضاهای مجازی تبدیل شوند. چندی پیش فیلم های فضای مجازی نشان از لب خوانی خواننده ها در کنسرت ها و فالش خوانی های خوانندگان به ظاهر ماهر داشتند. به همین دلیل مردم در راستای افزایش کیفیت کنسرت های خوانندگان اعتراضات گسترده ای کردند. اما خوانندگان اعلام کردند به دلیل شهادت های امامان معصوم و 2 ماه محرم و صفر مجبور هستند که به صورت فشرده کنسرت های خود را برگزار کنند و خستگی موجب کاهش کیفیت کنسرت ها شده است. اما علیرضا طلیسچی از این جریان ها به دور بود و هیچ حاشیه ای پیرامون کنسرت هایی که برگزار می کرد شکل نگرفت، چرا که طلیسچی همیشه با بهترین گروه ها همکاری می کند و شعور مخاطبان موسیقی و ریمیکس را به اندکی پول بیشتر نمی فروشد.

شروع کنسرت های علیرضا طلیسچی بعد از ماه صفر

اخبار کنسرت های علیرضا بعد از ماه صفر

علیرضا طلیسچی نیز مانند بسیاری از هنرمندان محترم کشور در 2 ماه محرم و صفر و به احترام امام حسین و یاران شهیدش کنسرتی را در هیچ کجای ایران برگزار نکرد اما بعد از ماه صفر قصد دارد با برنامه ای پر بار و البته فشرده تر به صحنه برگردد. طلیسچی در سایت های مربوط به فروش آنلاین بلیت کنسرت ها اقدام به فروش بلیط کنسرت های خود برای بعد از ماه صفر کرده است و شما می توانید با مراجعه به این سایت ها و انتخاب شهر محل سکونت خود برنامه مناسبی را پیدا کنید و ساعاتی را از صدای زیبای علیرضا طلیسچی در کنسرت لذت برید.

افزودن نظر