مهلت ارسال آثار جایزه پژوهش سال سینمای ایران تمدید شد

مهلت ارسال آثار جایزه پژوهش سال سینمای ایران تمدید شد
پژوهشگران سینمایی می‌توانند با فرصت بیشتری برای ارسال کارهای علمی خود اقدام کنند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، بر اساس فراخوان اولیه جایزه پژوهش سینمایی، پژوهشگران می‌توانستند آثارشان را تا 30 مهرماه به دبیرخانه جایزه تحویل دهند که به دنبال درخواست پژوهشگران برای فراهم آمدن فرصت بیشتر برای ارسال آثارشان، مدت ارسال آثار تا پانزدهم آبان ماه 1398 تمدید شد.

سومین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران تاکنون با حجم خوبی از آثار مواجه شده‌ که از تنوع مناسب در مقالات، پایان‌نامه‌ها، طرح‌های پژوهشی و پژوهش های بصری برخوردار است.

با توجه به درخواست پژوهشگران دیگر برای ایجاد فرصتی جهت ارسال آثار و همچنین با توجه به اینکه در هفته پیش رو تعداد تعطیلات زیاد است، با تصمیم دبیر سومین دوره جایزه پژوهش مهلت ارسال تا 15 آبان درنظر گرفته شده است تا هم پژوهشگران بیشتری فرصت ارسال داشته باشند و هم دبیرخانه برای امور اداری زمان لازم را در اختیار داشته باشد.

مطابق فراخوان اعلان شده مقالات، پایان‌نامه‌ها، طرح‌های پژوهشی و پژوهش‌های بصری تدوین شده درباره سینمای ایران که در فاصله زمانی اول مهر ماه 1397 تا پایان شهریور 1398 منتشر شده باشند، امکان شرکت در این رویداد علمی-سینمایی را دارند.

سومین جایزه پژوهش سال سینمای ایران به دبیری «اعظم راودراد» نیمه دوم آذر ماه همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود.

آذرنگ: ماشینم را می‌فروشم تا سرم جلوی شهید جهان‌آرا پایین نباشد/ تغییر تندیس تئاتر ملی فتح خرمشهر و قول "علی ضیاء"

انتهای پیام/

افزودن نظر