توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1136825
در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

«آهوی من مارال» وارد مراحل تولید شد/ احتمال پخش اولین قسمت در اواخر خرداد ۹۹

«آهوی من مارال» وارد مراحل تولید شد/ احتمال پخش اولین قسمت در اواخر خرداد ۹۹
مهرداد غفارزاده از آخرین وضعیت تولید نمایش خانگی «آهوی من مارال» و زمان توزیع اولین قسمت آن گفت.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،  آهوی من مارال  وارد مراحل تولید شد/ احتمال پخش اولین قسمت در اواخر خرداد ۹۹مهرداد غفارزاده کارگردان سینما در گفت وگو با خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت ساخت آهوی من مارال که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می شود، گفت: به طور جدی وارد بحث تولید این پروژه شدیم و بلافاصله پس از دریافت پروانه ساخت پیش تولید و مراحل بعدی سریال را آغاز می کنیم.

وی افزود:هم اکنون نویسندگان روی داستان و وقایع تحقیقی و تاریخی آن کار می کنند و پیش بینی می کنیم اوایل زمستان جلوی دوربین ببریم. در ابتدا با صحنه های داخلی شروع می شود و از آنجایی که صحنه های خارجی فراوان و نیاز به فصل بهار دارد با شروع سال ۱۳۹۹ فیلمبرداری بخش های خارجی را انجام خواهیم داد.

غفارزاده در خصوص زمان توزیع اولین قسمت از فصل اول آهوی من مارال گفت: پیش بینی می کنیم اواخر خرداد ۹۹ اولین قسمت توزیع شود.

این کارگردان افزود: این اثر در دو فصل تولید می شود و بخشی از داستان آن در ترکیه و با دکور های تاریخی خواهد بود. بازیگران معروف ترکیه ای در آهوی من مارال حضور دارند و از تعدادی از بازیگرانی که در ترانه ای عاشقانه برایم بخوان حضور داشتند ه بهره می بریم.

گفتنی است سریال آهوی من مارال فضا و قصه ای متفاوت دارد و روایت آن مربوط به دوره قاجاریه و ناصرالدین شاه است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1136825{/gallery}

افزودن نظر