توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1136798
معرفی موزه؛

سفر به دنیای تاریخ ادیان با موزه لاستوریا

سفر به دنیای تاریخ ادیان با موزه لاستوریا
یکی از موزه‌های اردن با هدف تقویت تفکر برادری میان ادیان تأسیس شده است.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ،تقویت تفکر برادری میان ادیان از گذشته تا به امروز در مرکز توجه پیروان ادیان مختلف قرار گرفته و اهمیت خاصی داشته است در اصل کارشناسان امر تلاش کرده اند با پررنگ کردن نقاط مشترک میان ادیان الهی تفکر برادری را در میان پیروان ادیان مختلف تقویت کنند. این موضوع تا اندازه ای اهمیت دارد که برخی از موزه ها نیز به عنوان مراکز ثبت تاریخ در این زمینه فعال شدند. یکی از موزه هایی که با هدف تقویت تفکر برادری میان ادیان تأسیس شده در اردن قرار گرفته است. این موزه که با نام موزه لاستوریا شناخته می شود، در نزدیکی کوه نیبو در استان مادبا تأسیس شده و معرف میراث فرهنگی، تاریخ و سنن اردن است.

موزه ای برای تقویت تفکر برادری میان ادیان

موزه ای برای تقویت تفکر برادری میان ادیان


افرادی که از موزه لاستوریا بازدید می کنند، به نوعی زندگی از زمان حضرت نوح (ع) تا کنون را نیز مرور می کنند، زیرا مجسمه های موزه لاستوریا راوی حوادثی که از زمان حضرت نوح (ع) تا به امروز در سرزمین هایی، چون اردن، فلسطین، چچن و سوریه اتفاق افتاده است، هستند. برخی از آثار باستانی موجود در این موزه نیز توسعه نیرو های مسلح اردن در سال های گذشته را حکایت می کنند.

موزه ای برای تقویت تفکر برادری میان ادیان


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1136798{/gallery}

افزودن نظر