توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1136528

روایت قصه زندگی و رزمندگی یک شهید در برنامه «از آسمان»

روایت قصه زندگی و رزمندگی یک شهید در برنامه «از آسمان»
قصه رزمندگی آقا حبیب از جبهه‌های دفاع مقدس ایران برابر عراق شروع شد اما در آنجا خاتمه نیافت.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ، رزمندگی آقا حبیب از جبهه های دفاع مقدس ایران برابر عراق شروع شد و در جبهه های دفاع مقدس مسلمین از حریم اسلام و اهل بیت علیهم السلام به پایان رسید؛ یعنی چیزی در حدود سی سال.

برنا

حبیب ریاضی پور، اهل جهرم استان فارس در هنگام شهادت دو فرزند داشت و یک بغل آرزوی قشنگ. اینکه یک نفر تمام داشته هایش را نذر اسلام کند چیز تازه ای نیست، اما شنیدن قصه این آدم ها روح آدم را تازه می کند.

امیر خورشیدی فرد تهیه کننده برنامه از آسمان گفت: از آسمان در برنامه این هفته خود داستان زندگی و رزمندگی این شهید عزیز که یکی از هزاران متخصص قرارگاه حضرت خاتم الانبیاء (ص) بود را روایت می کند.

برنا

این تهیه کننده و کارگردان برنامه های تلویزیونی از مردم دعوت کرد تا روز جمعه ۱۹ مهرماه، رأس ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه این روایت شیرین و دلچسب را از شبکه دو سیما تماشا کنند.

از آسمان تنها برنامه مستمر سیما در حوزه حماسه و جهاد و شهادت است که با همکاری آقایان سعید سلیمانی، نادر گهرسودی، مرتضی اعطاسی، عباس خورشیدی فرد و حمید بناء تولید و پخش می شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1136528{/gallery}

افزودن نظر