توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1136462

توزیع کتاب در مسیر راه‌پیمایان حرم حضرت سید الشهدا (ع)

توزیع کتاب در مسیر راه‌پیمایان حرم حضرت سید الشهدا (ع)
معاون اداره کل چاپ و نشر وزارت ارشاد از اختصاص ۹۰۰ میلیون ریال کتاب برای توزیع در میان زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، توزیع کتاب در مسیر راه پیمایان حرم حضرت سید الشهدا (ع)، معاون اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص ۹۰۰ میلیون ریال کتاب برای توزیع در میان زائران حسینی در ایام اربعین در استان های ایلام، کرمانشاه و خوزستان خبر داد.

مجید سامی گفت: این اداره کل در نظر دارد امسال نیز همچون سال گذشته در مسیر راه پیمایان حرم امام حسین (ع) در ایام اربعین توزیع کتاب را انجام دهد.

معاون اداره کل چاپ و نشر اعلام کرد: در آستانه اربعین حسینی در مسیر راهپیمایی زائران حرم امام حسین (ع) بر اساس رویکرد آشنایی با نهضت عاشورا و قیام امام حسین (ع) مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال کتاب به سه استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان اختصاص یافته تا با هماهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استانها، کار توزیع کتاب بین زائران انجام شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این کتاب ها با موضوعات آیینی و دینی با تأکید بر فرهنگ اهل بیت (ع)، ایثار و شهادت هستند که با برنامه ریزی دبیرخانه هئیت انتخاب و خرید کتاب معاونت آموزشی و پژوهشی این اداره کل انتخاب و ارسال می شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1136462{/gallery}

افزودن نظر