رییس سازمان سینمایی معاونش را دبیرکل ستاد صیانت کرد

رییس سازمان سینمایی معاونش را دبیرکل ستاد صیانت کرد
حسین انتظامی در حکم دبیرکل جدید ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری دلیل این انتصاب را انتقال و تمرکز فعالیت مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز محصولات سینمایی و سمعی و بصری در معاونت ارزشیابی و نظارت عنوان کرده است.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا رییس سازمان سینمایی در حکمی، دبیرکل جدید ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری را منصوب کرد.

سید محمدمهدی طباطبایی نژاد که معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی را بر عهده دارد از این پس مسئولیت دبیری ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری را نیز عهده دار است.

در حکم حسین انتظامی خطاب سید محمد مهدی طباطبایی نژاد آمده است:

با توجه به انتقال و تمرکز فعالیت مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز محصولات سینمایی و سمعی و بصری در معاونت ارزشیابی و نظارت و با تکیه بر جلب همکاری و مشارکت همه جانبه صنوف سینمایی اعم از تهیه کنندگان، مؤسسات ویدئو رسانه، دفاتر توزیع و پخش و نظیر آن و به منظور ایجاد امنیت و تثبیت و تقویت فضای اطمینان بخش برای عرضه آثار سینمایی و سمعی و بصری به موجب این حکم به عنوان دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب می شوید.

هماهنگی با نهادهای ذی ربط و تشکیل ستاد مذکور با مشارکت صنوف سینمایی برای انجام فعالیت فرهنگی- ترویجی و مبارزه با شبکه های غیرمجاز و هدایت دبیرخانه استانی ستاد مذکور از جمله مأموریت های جنابعالی است.
بدیهی است مؤسسه سینماشهر به عنوان نهاد پشتیبان، همکاری و همراهی لازم را در پیشبرد این وظیفه خطیر برعهده خواهد داشت.

انتظامی همچنین از خدمات مهدی یزدانی دبیر سابق این ستاد قدردانی کرد.

محمود سالاری: غرب هراسان می کوشد "اسلام مولوی" را جایگزین "اسلام علوی" کند/ سینما باید قهرمانی را خلق کند که مردم به آن نیاز دارند
حیدری: بهره برداری از "سینماهای امید" به عهده شهرداری ها است

انتهای پیام/

افزودن نظر