توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1135898
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

انتشار جدیدترین آلبوم صوتی علیرضا آدر تا یک ماه و نیم آینده

انتشار جدیدترین آلبوم صوتی علیرضا آدر تا یک ماه و نیم آینده
جدیدترین آلبوم صوتی علیرضا آدر، با عنوان «این‌ها رو که شما حفظید» تا یک ماه و نیم آینده منتشر می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، انتشار جدیدترین البوم صوتی علیرضا آدر تا یک ماه و نیم اینده/ شعرانه دوباره از سرگرفته می شود

علیرضا آذر شاعر، در گفت وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: آلبوم صوتی جدیدم با عنوان این ها رو که شما حفظید مجموعه ای از کارهایم است که قبلاً در قالب آلبوم صوتی منتشر شده بود. این آثار با کیفیت بهتر و بازخوانی دوباره منتشر می شود. نام این ها رو که شماها حفظید در حال حاضر برای آلبوم جدیدم انتخاب شده است؛ اما هنوز برای نامگذاری نهایی به نتیجه قطعی نرسیده ام. کسانی که شعرهای قبلی ام را نشنیدند، می توانند بخش اعظمی از اشعارم را در این آلبوم بشنوند.

او افزود: آلبوم این ها رو که شماها حفظید تا یک ماه و نیم آینده منتشر خواهد شد. در حال حاضر جلد دوم مجموعه شعر آریان را هم با عنوان آریان دو جمع آوری می کنم. این کتابم تا حدود پنج، شش ماه آینده در اواخر سال منتشر می شود. این کتاب را نشر نیماژ منتشر می کند. این انتشارات صاحب مادام العمر کارهایم است و کار انتشار کتاب هایم را انجام می دهد.

این شاعر با اشاره به اینکه بیشتر آثار بعدی ام به صورت سمعی بصری منتشر خواهد شد، اظهار داشت: آلبوم موسیقی را با چند نفر کار کردم. این آلبوم ها در شش ماهه دوم امسال منتشر خواهند شد. مجموعه نشست های شعرانه را هم که برگزار می کردم، در شش ماهه دوم سال ادامه خواهم داد. متاسفانه یک مجموعه ۵ ساله را به دلیل مسائل مالی تعطیل کردند و ما دیگر نتوانستیم اجاره بهای سالن های مراکز خصوصی را پرداخت کنیم. فرهنگسرا ها هم که نمی دانم به چه دلیل پسوند فرهنگی دارند، سالن هایشان خاک می خورد. ما که پتانسیل انجام کار فرهنگی داریم چرا از این سالن ها استفاده نمی کنیم.

آذر ادامه داد: به هر حال ما پیشنهادهایمان را به فرهنگسرا ها برای اجرای برنامه شعرانه دادیم؛ از آن ها دستمزدی نمی خواهیم و نمی خواهیم به ما پول بدهند. فقط می خواهیم با برگزاری شعرانه در فرهنگسرا ها شعر را یک تکان کوچک بدهیم. برای اجرای برنامه شعرانه با صابر قدیمی صحبت کردم. او از دوستان خوب و قدیمی و کار بلدم است که تسلط قابل قبولی در زمینه شعر دارد و می تواند در جهت نقد آثار به من کمک کند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1135898{/gallery}

افزودن نظر