توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1119035

صنعتگر قطع نخاع شده سوژه این هفته برنامه از آسمان

صنعتگر قطع نخاع شده سوژه این هفته برنامه از آسمان
جانباز قطع نخاع قدرت الله چراغی یک صنعتگر تمام عیار است که در برنامه این هفته «از آسمان» زندگی اش روایت می شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، صنعتگر قطع نخاع شده سوژه این هفته برنامه از آسمان، جانباز قطع نخاع قدرت الله چراغی، یک صنعتگر تمام عیار است. به طوری که تولیدات شگفت انگیزش در یک کارگاه کوچک خانگی آدم را حیرت زده می کند.

خورشیدی فر تهیه کننده و کارگردان مجموعه تلویزیونی درباره این قسمت گفت: ما در سفر کاروان جانباز های ۷۰ درصدی به عتبات با او آشنا شدیم و همین آشنایی بهانه ای شد تا سری به کارگاه و خانه زندگی اش بزنیم.

وی افزود: جانباز چراغی و پسرش دو نفری نمونه های جالبی از ماشین آلات مدرن راهسازی و بالابر ها را در کارگاهشان می سازند که نشان می دهد در صورت حمایت قادر به تولید انبوه و صنعتی آن هستند.

خورشیدی فر عنوان کرد: بی تردید بیننده های دوست داشتنی از آسمان پای این برنامه علاوه بر آشنایی با هنر دستان وی در جریان حال و هوای حماسی خانواده اش نیز قرار خواهند گرفت که برای تازه ماندن داستان به جزئیات آن اشاره نکنیم، بهتر است.

مجموعه از آسمان جمعه ۲۹ شهریورماه ساعت ۱۶ روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

گفتنی است در تولید این مجموعه آقایان سعید سلیمانی (تدوینگر و تصویربردار)، نادر گهرسودی (گوینده)، مرتضی اعطاسی (دستیار تصویر)، عباس خورشیدی فرد (روابط عمومی) و حمید بناء (نویسنده) مشارکت دارند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1119035{/gallery}

افزودن نظر