اولین جلسه نقد کتاب صوتی برای نابینایان برگزار می‌شود

اولین جلسه نقد کتاب صوتی برای نابینایان برگزار می‌شود
نشست نقد و بررسی کتاب صوتی «هیچکس مثل تو مال اینجا نیست» اثر میراندا جولای با ترجمه فرزانه سالمی روز سه‌شنبه ۲ مهر در کتابفروشی نشر چشمه کارگر برگزار می‌شود.

نشست نقد و بررسی کتاب صوتی «هیچکس مثل تو مال اینجا نیست» اثر میراندا جولای و ترجمه فرزانه سالمی که با صدای گلاره عباسی تولید شده، روز سه‌شنبه ۲ مهر در کتابفروشی نشر چشمه کارگر برگزار می‌شود. برگزاری این‌برنامه با همکاری گروه سوینا (سیمای ویژه نابینایان) و نشر چشمه است.

این مراسم با حضور نابینایان و بینایان، و نویسندگانی چون مسعود فروتن، مهدی یزدانی خرم، پوریا عالمی و گلاره عباسی و مجید سرایی همراه خواهد بود و در آن، یزدانی‌خرم به‌عنوان منتقد بینا در کنار مجید سرایی روزنامه‌نگار و منتقد نابینا به بررسی این‌کتاب خواهند پرداخت.

همچنین مسعود فروتن در بخشی از این‌برنامه درباره کتاب صوتی و اثر مذکور سخنرانی خواهد کرد. این‌برنامه و برنامه‌های مشابه بعدی بناست به‌طور زنده از رادیو سوینا به نشانی http://sevinagroup.com/radio/ برای نابینایان پخش شوند تا هر ماه دو بار، در جریان نقد و بررسی کتاب‌های صوتی باشند.

نشست نقد و بررسی «هیچکس مثل تو مال اینجا نیست» روز سه‌شنبه ۲ مهر از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فروشگاه نشر چشمه کارگر واقع در خیابان کارگر شمالی، تقاطع بزرگراه شهید گمنام، کوچه‌ چهارم، پلاک ۲ برگزار می‌شود.

نابینایان علاقمند، برای تهیه‌ این کتاب صوتی می‌توانند با پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل کنند تا کتاب به‌صورت فایل برایشان ارسال شود.

افزودن نظر