مستند «من زنده‌ام»؛ داستانی متفاوت از افراد گمنام جامعه

مستند «من زنده‌ام»؛ داستانی متفاوت از افراد گمنام جامعه
مجید فرجی، کارگردان مستند «من زنده‌ام» می‌گوید در فیلم جدید خود افرادی را معرفی می‌کند که کمتر بدان پرداختیم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مستند من زنده ام ، جدیدترین اثر مجید فرجی است که در گروه مستند روایت فتح تولید شده است. ماجرای اصلی این فیلم، مربوط به خودگذشتگی و ایثار خانوادهِ یک فردِ گمشده می باشد. جایی که پدر یک خانواده مدتی ناپدید می شود و کسی از او خبری ندارد اما...

مجید فرجی، کارگردان این اثر در مورد فیلم خود گفت: این مستند روایتی متفاوت از افراد با اخلاق و گمنام این زمانه را برای مخاطب خود به نمایش می گذارد. در این مستند می خواهم از انسانیت صحبت کنم و از راهی که ادامه دارد. در این اثر به انسان های اخلاق مدار که به نوعی زمینه ساز ظهور حضرت حجت (عج) هستند، پرداخته ام و سعی کرده ام با نگاه متفاوت برای نسل جدید که قصد خوب ماندن و خوب زندگی کردن زیر سایه انسانیت را دارند، روایتگر خوبی ها باشم.

وی ادامه داد: تمام ضعف هایی که در جوامع در حال توسعه وجود دارد، به دلیل کمبود اخلاق در جامعه است لذا سعی کرده ایم در این مستند داستانی به انسان های خوب بپردازیم و آن ها را به نسل جدید معرفی کنیم و اطمینان داریم که یاد و خاطره شان هیچ گاه در گذر زمان فراموش نخواهد شد. باید بگویم که روند تولید این فیلم 2 سال طول کشید.

گفتنی است آیین رونمایی از مستد داستانی من زنده ام روز سه شنبه 5 شهریور ماه ساعت 16 در مجتمع فرهنگی هنری اسوه برگزارخواهد شد.

انتهای پیام/

افزودن نظر