اعلام اسامی آثار پذیرفته شده در نهمین دوره تئاتر صاحبدلان

اعلام اسامی آثار پذیرفته شده در نهمین دوره تئاتر صاحبدلان
اسامی ۳۲ نمایش پذیرفته شده در بخش صحنه‌ای و ۱۳ اثر منتخب در بخش خیابانی برای شرکت در نهمین دوره تئاتر صاحبدلان اعلام شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی خبر داد هیئت انتخاب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان، اسامی 32 اثر پذیرفته شده در بخش صحنه ای و 13 اثر راه یافته به بخش خیابانی این رویداد را اعلام کردند.

طبق اعلام اعضای هیئت انتخاب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان در بخش صحنه ای و خیابانی متشکل از علی موذنی، یدالله وفاداری و مجید اشتیاقی، در بخش صحنه ای از میان 32 اثر، پذیرش 23 اثر قطعی و 9 اثر، منوط به بازبینی است. از میان 13 اثر بخش خیابانی نیز 7 اثر به صورت قطعی و 6 اثر به صورت مشروط پذیرفته شده است.

اسامی 23 اثر پذیرفته شده قطعی در بخش صحنه ای:

1- فرجام به رنگ آتش به کارگردانی مصطفی بوعذار از استان خوزستان

2- مجلس نامه شاه شکار به کارگردانی مهدی دریایی از استان مرکزی

3- مرشد عباس به کارگردانی جواد ایزددوست و محمدرضا بزرگ زاد از استان اصفهان

4- لالایی مهتاب به کارگردانی مصطفی آهسته از استان خراسان رضوی

5- یه پنجره لالایی به کارگردانی ابراهیم حاج حیدری از استان اصفهان

6- وقتی گرگ زوزه می کشد به کارگردانی جلیل یغمایی از استان خراسان رضوی

7- یک طناب محکم به کارگردانی مرتضی اسدی مرام از استان کرمانشاه

8- اعتراف نابخشوده به کارگردانی معصومه عموری از استان خوزستان

9- مجلس رسول ترک به کارگردانی علی عظیمی از استان مازندران

10- سلاخ و قناری به کارگردانی محمدجواد طاهری از استان مرکزی

11- واگویه های علی گندابی به کارگردانی جواد کبودرآهنگی از استان همدان

12- کربلای بی شمر به کارگردانی سعید باغبانی از استان همدان

13- عاشقستان به کارگردانی کیانوش احمدی از استان تهران

14- بیکران به کارگردانی احمد طاهونچی از استان خراسان رضوی

15- آخرین تعزیه به کارگردانی میثم کردی از استان لرستان

16- زنان بیشه گل به کارگردانی مهیار هزارجریبی از استان مازندران

17- آری زن ها همیشه منتظرند به کارگردانی بهمن پارساآرا از استان مرکزی

18- گلگیس به کارگردانی هومن میرمعنوی از استان گیلان

19- مستندنگاری ابری که باران شد به کارگردانی اصغر گروسی از استان فارس

20- کاش می شد بمانم به کارگردانی سارا یزدانی از استان مازندران

21- به دنبال خورشید به کارگردانی هومن روح تافی از استان کرمانشاه

22- نای و نی به کارگردانی بهنام میرزایی از استان همدان

23- کوچه برزیلیا به کارگردانی محمداسماعیل زاده از استان البرز

اسامی 9 اثر پذیرفته شده منوط به بازبینی در بخش صحنه ای:

1- سرباز خورشید به کارگردانی ابوالفضل حاج علی خانی از استان تهران

2- گورکن به کارگردانی کیانوش بهروزپور از استان همدان

3- قورباغه در مطبخ به کارگردانی شهاب راحله از استان تهران

4- سلمان به کارگردانی محسن متین وفا از استان تهران

5- بر عرش نیزه ها به کارگردانی سیدمحسن هاشمی از استان خراسان رضوی

6- آنکس که نیامده می داند به کارگردانی ژاله کاظمی از استان تهران

7- سال گذشته در حرم به کارگردانی مسعود احمدی از استان فارس

8- مجلس آهوخوانی به کارگردانی مهدی ملکی از استان تهران

9- طیب به کارگردانی علی طاووسیان از استان اصفهان

اسامی 7 اثر پذیرفته شده قطعی در بخش خیابانی: (همگی از تهران)

1- هناس به کارگردانی جلال حسنوند

2- تعزیه حضرت علی اکبر (ع) به کارگردانی داود بهمنی

3- حُر میان دوزخ و بهشت به کارگردانی افشین قاسمی

4- دهلران پایتخت سونامی جهان به کارگردانی احمد جعفری

5- آب به کارگردانی سعید ذبیحی

6- هشت به کارگردانی حیدر رضایی

7- آهو بره به کارگردانی رضا فقیهی

اسامی 6 اثر پذیرفته شده منوط به بازبینی در بخش خیابانی: (همگی از تهران)

1- شمر خون به کارگردانی مهدی ملکی

2- قول عاشورایی به کارگردانی جمشید عسگری

3- پ مثل پریدن به کارگردانی محسن کولیوندی

4- شام شب به کارگردانی مرتضی وکیلیان

5- عود به کارگردانی ژاله کاظمی

6- قهرمان کیست؟ به کارگردانی مارال ایزدبخش

نهمین دوره تئاتر صاحبدلان محرم و صفر 1441- 1398 به همت کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور و انجمن هنرهای نمایشی در سه بخش نمایش های صحنه ای، نمایش های خارج از صحنه و مسابقه نمایشنامه نویسی برگزار می شود.

انتهای پیام/

افزودن نظر