بررسی اهمیت «گرافیک پوستر و آلبوم موسیقی» در شب موسیقی

بررسی اهمیت «گرافیک پوستر و آلبوم موسیقی» در شب موسیقی
قسمت جدید «شب موسقی» از مجموعه شب‌های هنر امشب (۳ شهریور) با حضور دو گرافیست از «گرافیک پوستر و آلبوم موسیقی» می‌گوید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حبیب الله ذوالفقاری تهیه کننده شب موسیقی در گفتگو با روابط عمومی شبکه چهار سیما گفت: گرافیک پوستر و آلبوم موسیقی موضوعی است که برای برنامه امشب شب موسیقی انتخاب شده است و رضا مهدوی مجری کارشناس برنامه در این بخش میزبان سهیل حسینی و محسن دایی نبی گرافیست می شود. همچنین در این بخش با جمشید حقیقت شناس گرافیست به صورت تلفنی درباره موضوع برنامه گفتگو می شود.

ذوالفقاری گفت: در بخش ناشنیده ها ی این هفته یک قطعه بسیار شنیدنی و دیدنی از استاد شهرام ناظری پخش خواهد شد.

تهیه کننده شب موسیقی در ادامه گفت: از سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان که از ۵ مردادماه تا ۵ شهریورماه سال جاری در تالار رودکی تهران برگزار می شود، با همکاری جناب آقای مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سه آیتم تهیه شد که در این برنامه پخش می شود.

ذوالفقاری در پایان با با گلایه از عوامل جشنواره ملی موسیقی جوان گفت: از هفته گذشته تیم برنامه شب موسیقی با پیگیری و تلاش برای دعوت از مسئولان و داوران جشنواره در برنامه بودند، ولی متاسفانه ساعت ۲۰ شبِ گذشته پاسخ دادند که هیچ یک حاضر به حضور در این برنامه نشده اند و ما علیرغم تلاشمان برای پوشش این جشنواره، مجبور به تغییر موضوع برنامه شدیم.

شب های هنر محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شنبه تا جمعه، هرشب به یکی از موضوعات تئاتر، موسیقی، شعر و ادبیات، کتاب و روایت، معماری، سینما و طنز می پردازد. این برنامه هرشب ساعت ۲۳ به صورت زنده ازشبکه چهار سیما پخش می شود.

افزودن نظر