توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088802
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

لبخند تلخ مونالیزا منتشر می‌شود

لبخند تلخ مونالیزا منتشر می‌شود
«لبخند تلخ مونالیزا» اثر حمیدرضا شکارسری در نشر هزاره ققنوس منتشر خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، لبخند تلخ مونالیزا منتشر می شود

حمیدرضا شکارسری شاعر، در گفت وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص اثر جدیدش گفت: لبخند تلخ مونالیزا مجموعه شعر جنگ و ضد جنگم است که در انتشارات هزاره ققنوس منتشر خواهد شد. در این مجموعه شعرهایی را در قالب نو آوردم که معمولاً کوتاه تا متوسط هستند. در مجموع حدود ۵۰ شعر در این مجموعه دیده می شود. هم اکنون این کتاب مراحل اخذ مجوز انتشار را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می گذراند.

وی افزود: عاشقانه هایی تحت عنوان عاشقانه های رنوی قرمز پیر هم در نشر سیب سرخ چاپ می شود. مجوز انتشار این مجموعه شعرم صادر شده است و هم اکنون مراحل انتشار را می گذراند. این مجموعه شعر حدود ۵۰ شعر نو دارد. نکته ای که در عاشقانه های رنوی قرمز پیر وجود دارد این است که شخصیت اصلی شعر ها رنوی قرمز قدیمی است و از این منظر می توان گفت در این مجموعه به شعر عاشقانه نگاه تازه ای می شود. این نگاه برخلاف مجموعه های عاشقانه دیگر است که شخصیت اصلی شعرهایش عاشق و معشوق هستند.

این شاعر با اشاره به انتشار مجموعه نقدهایش در نشر ایهام با عنوان استمرار تازگی بیان کرد: در مجموعه نقد یا مقالاتم با عنوان استمرار تازگی شعر و شخصیت شاعران معاصر شناسایی می شود. در این مجموعه شاعران شاخص معاصر را از جمله شاملو، قیضر امین پور، احمد عزیزی، طاهره صفارزاده، عباس صفاری و سهراب سپهری نقد کردم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1088802{/gallery}

افزودن نظر