توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088764

اعتراض به وضعیت اکران؛ افتخار وزارت ارشاد و مسئولان امر، آمار فروش است!

اعتراض به وضعیت اکران؛ افتخار وزارت ارشاد و مسئولان امر، آمار فروش است!
کامران قدکچیان کارگردان سینما با اعلام اینکه از وضعیت اکران فیلمش راضی نیست، به فیلم سوزی‌ها اعتراض کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، جانانکامران قدکچیان تهیه کننده و کارگردان سینما، درباره وضعیت اکران فیلمش به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: وضعیت اکران فیلم سینمایی جانان تا این لحظه رضایت بخش نبوده است. علت اصلی آن هم موقعیت بد اکران کنونی است؛ محرم و صفر نزدیک است و فیلم های اکران شده در زمان فعلی عملاً دیده نمی شوند. موقعیت اقتصادی و اجتماعی مردم هم به آن ها اجازه نمی دهد، سینما بروند.

او افزود: از سویی دیگر به نظر می رسد، فرصتی برای اکران فیلم هایی که شکل حرفه ای سینما را دارند، نیست. این نتیجه سیاستگذاری های غلط وزارت ارشاد و مسئولان امر است؛ افتخار این عزیزان آمار فروش است و نه کیفیت فیلم ها!

قدکچیان در پایان گفت: هر فیلم دیگری هم در این برهه در نوبت اکران قرار بگیرد، می سوزد. فیلم سوزی واقعی که سالهاست از آن می گوییم و انگار قرار نیست و برخی نمی خواهند راهکاری برای خروج از آن پیدا کنند.

گفتنی است فیلم سینمایی جانان به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه کنندگی محمد نجیبی است که بازیگرانی چون امین حیایی، مژگان بیات، پروانه معصومی، بیژن بنفشه خواه، سحر زکریا، مهران رجبی و چنگیز وثوقی در آن بازی می کنند.

پیش از این علیرضا رئیسیان نیز در مراسم اکران خصوصی فیلمش (مردی بدون سایه) در بخشی از صحبت های خود به نامناسب بودن اکران فیلم ها در زمان فعلی و فیلم سوزی ها اعتراض کرد.

انتهای پیام/

اعتراض کارگردان جانان به وضعیت بد اکران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1088764{/gallery}

افزودن نظر