توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1066341

از مروارید سبز و سنگ صبورش چه می‌دانید؟

از مروارید سبز و سنگ صبورش چه می‌دانید؟
نمادی از امید و تلاش برای زندگی را در ۴ کیلومتری شمال‌غرب شهرستان ارسنجان واقع در استان فارس ببینید.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ، مسافرانی که راهشان به ۴ کیلومتری شمال غرب شهرستان ارسنجان واقع در استان فارس می افتد، شاهد جنگ یک موجود زنده برای ادامه زندگی خواهند بود. البته موجودات زنده همواره و در طول تاریخ تلاش کرده اند که به هر قیمتی زندگی خود را ادامه دهند.

مروارید سبز کجاست؟

مروارید سبز نیز از این قاعده مستثنی نیست و تلاشش را حتی در دل سنگ ادامه داده است. همه ما با شنیدن نام مروارید شیئی زیبا و کروی را به یاد می آوریم که در دل صدف شکل می گیرد. ولی شاید شما تا به حال حدس زده باشید که از چه چیزی صحبت می کنیم؛ مروارید سبز درختی است که روی یک تخته سنگ بزرگ زندگی می کند. سنگی که این درخت روی آن زندگی می کند با نام سنگ صبور شناخته می شود. سنگ صبور ارتفاعی بالغ بر ۶ متر دارد. ارتفاع مروارید سبز نیز بالغ بر ۵ متر است.

مروارید سبز کجاست؟

به نظر می رسد مروارید سبز می تواند نمادی برای امید و تلاش برای تداوم باشد؛ زیرا در عین ناامیدی تلاش کرده و برای رساندن ریشه هایش به خاک، صخره را در چندین قسمت شکافته است.

مروارید سبز کجاست؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که تا فاصله چند کیلومتری این درخت، درخت دیگری دیده نمی شود و در اطرافش بیابان خشک و بی آب و علف دیده می شود.

مروارید سبز کجاست؟


انتهای پیام/

مروارید سبز کجاست؟

تماشاخانه تصویر

{gallery}1066341{/gallery}

افزودن نظر