توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1066274
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

رمان «دزدیدن آدم رباها» منتشر می‌شود

رمان «دزدیدن آدم رباها» منتشر می‌شود
کتاب «دزدیدن آدم رباها» اثر هادی خورشاهیان از سوی نشر محراب قلم منتشر می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، دزدیدن آدم رباها منتشر می شود

هادی خورشاهیان نویسنده، در گفت وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص کتاب های جدیدش گفت: یک رمان کودک در دست انتشار دارم. این کتاب با عنوان دزدیدن آدم رباها قرار است در انتشارات محراب قلم منتشر شود. هم اکنون این کتاب مراحل انتشار را می گذراند و ناشر انتشار کتاب را برعهده گرفته است. زمان انتشار و عرضه کتاب در بازار نشر مشخص نیست؛ چون کتاب در حوزه کودک نوشته شده است و کتاب کودک به تصویرگری نیاز دارد.

وی افزود: یک رمان بزرگسال با عنوان من فقط دو نفر را کشتم در نشر هیلا در دست انتشار دارم. مجوز انتشار کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است و هم اکنون کارهای انتشار آن سپری می شود. این کتاب یک رمان جنایی خانوادگی است که قرار است، در ۲۳۰ صفحه منتشر شود. وقایع رمان در یکی دو سال اخیر رخ می دهد.

این نویسنده با اشاره به شخصیت اصلی و ماجرای رمان من دو نفر را کشتم بیان کرد: شخصیت اصلی رمان من دو نفر را کشتم بنگاه داری است که به قتل متهم می شود.

انتهای پیام/

خورشاهیان دو کتاب جدید منتشر می کند

تماشاخانه تصویر

{gallery}1066274{/gallery}

افزودن نظر