توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1057336

بازیگر فیلم سینمایی «پیشتازان فضا» درگذشت

بازیگر فیلم سینمایی «پیشتازان فضا» درگذشت
استیفان نیزنیک بازیگر فیلم سینمایی «پیشتازان فضا» در سن ۵۲ سالگی درگذشت.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از کمیک بوک، استیفان نیزنیک بازیگر فیلم سینمایی پیشتازان فضا و سریال اور وود به دلیل یک حادثه غیر منتظره در کالیفرنیا درگذشت. او ۵۲ ساله بود.

او نقش های کلیدی در سریال های قتلی که او نوشت ، پل های نش و دکتر کوئین ایفا کرده بود. گزارش هایی که در رابطه با مرگ او است دلیل مرگ وی را اعلام نکرده اند و همچنین علت اینکه این خبر دو هفته پس از مرگ او فاش شده است، هنوز مشخص نیست.

نیزنیک که ابتدا قصد داشت در رشته ژنتیک تحصیل کند، در نهایت به سمت تئاتر رفت و این کار را در کشور روسیه پیش گرفت. او پس از مدتی توانست استاد های خود را نسبت به توانایی های بازیگری اش متقاعد کند و بعد فعالیت خود را در سریال پسر گمشده آغاز کرد.

او پس از آنکه نقش هایش در چند پروژه را تکرار کرد، در سریال خانوادگی و محبوب اور وود ایفای نقش کرد و نقش های مهمی در سریال های تلویزیونی میامی و گمشده بازی کرد. از فیلم های سینمایی بزرگی که او در آنها به ایفای نقش پرداخته می توان به پیشتازان فضا اشاره کرد. نیزنیک در سریالی با همین عنوان در قسمت سیاره سرکش به بازی پرداخته است.

گفتنی است؛ نیزنیک یکی از فعالان سازمان های انسان دوستانه بود و با ارگان های نجات کودکان و همچنین حیوانات همکاری های بسیاری را انجام داده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1057336{/gallery}

افزودن نظر