توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040649

«بیست هزار فرسنگ زیر دریا» این بار در قالبی جدید

«بیست هزار فرسنگ زیر دریا» این بار در قالبی جدید
انتشارات کتابستان معرفت کمیک استریپ «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» را منتشر کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،  بیست هزار فرسنگ زیر دریا  این بار در قالبی جدید، خبرها از وجود هیولایی حکایت دارند که با سرعتی شگفت انگیز در دریاهای آزاد پرسه می زند. از پروفسور آروناکس درخواست می شود در این باره تحقیق کند؛ اما او چندی بعد زیر آب ها زندانی می شود!

این کاپیتان اسرارآمیز کیست که سوگند خورده هرگز پا به خشکی نگذارد؟ آیا آروناکس و دوستانش موفق به فرار از این زندان زیر آبی می شوند؟

بیست هزار فرسنگ زیر دریا یکی از مشهورترین آثار ژول ورن است. نویسنده ای فرانسوی که به حق پدر ادبیات علمی – تخیلی نامیده شده است. بسیاری از پیشرفت های علمی که او در آثارش پیش بینی کرده است، امروزه به تحقق پیوسته اند.

این اثر نخستین بار در سال ۱۸۷۰ منتشر شد و حالا ترجمه متن خلاصه شده آن، به شکل کمیک استریپ، توسط نشر کتابستان منتشر شده است.

بی اغراق شاید بتوان ادعا کرد که کیفیت تصاویر این سری از کتابها در بین ناشران ایرانی بی نظیر است. انتشارات کتابستان معرفت این اثر را با ترجمه حمیدرضا عرفانی فر و با قیمت 25000 تومان منتشر کرده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040649{/gallery}

افزودن نظر