توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040357

آخرین وضعیت سالن‌های سینما در ایران اعلام شد

آخرین وضعیت سالن‌های سینما در ایران اعلام شد
وضعیت سالن‌های سینما در کشور تا پایان سال ۹۷ بررسی و منتشر شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، آخرین وضعیت سالن های سینما در ایران اعلام شد به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، یکی از نیاز های مهم سینمای ایران، ارائه آمار های دقیق و به روز و استفاده از این آمار در ایجاد تغییرات و سیاست گذاری ها و متعاقب آن، نتایج بوجود آمده از تغییرات و سیاست گذاری ها در بروز آمار جدید است.

این سیکل به طور مداوم در حال انجام بوده و به طور دائم اثرات خود را بر یکدیگر می گذارند. تسلط بر این تغییرات آماری و تحلیل های متعاقب آن می تواند مهمترین نقطه قوت هر سازمانی باشد.

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی حسب وظایف محوله، جمع آوری آمار دقیق و متعاقب آن تدوین و تحلیل گزارش های سینمایی را در دستور کار دارد. هدف از این گزارش ها فراهم آوری آورده ای علمی و کارشناسی برای مدیران و سیاستگذاران سینمای ایران و آگاهی بخشی و توسعه دانش سینماگران و فعالان این عرصه است.

گزارش پیش رو به " وضعیت سالن های سینما در کشور در سال ۱۳۹۷" اختصاص دارد. در سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۵ گزارشاتی با هدف آشنایی با وضعیت مکان های نمایش آثار سینمایی، پراکندگی در سطح کشور، و وضعیت مالکیت آنها، تولید و منتشر شده بود. در این گزارش، به عنوان نسخه روزآمد گزارش قبلی، آخرین تغییرات در ساخت و توسعه مکان های نمایش فیلم در کشور، با همان چارچوب ارائه خواهد شد.

به پیوست گزارش کامل وضعیت سالن های سینما در کشور تا پایان سال ۹۷ منتشر می شود.

آخرین وضعیت سالن های سینما در ایران

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040357{/gallery}

افزودن نظر