توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040278

فیلمبرداری «سریع و خشن ۹» آغاز شد

فیلمبرداری «سریع و خشن ۹» آغاز شد
با اعلام رسمی بازیگران، فیلمبرداری قسمت جدید مجموعه فیلم سینمایی «سریع و خشن» آغاز شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، فیلمبرداری سریع و خشن ۹ آغاز شد به نقل از مووی وب، فیلمبرداری سریع و خشن ۹ که هنوز نام رسمی برای آن در نظر گرفته نشده، آغاز شده است. این خبر توسط وین دیزل، میشل رودریگز و ناتالی امانوئل در رسانه های اجتماعی تایید شد.

سال گذشته اعلام شد ساخت این فیلم سینمایی به دلیل ساخت فیلم هابز و شاو با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام، به مدت یک سال عقب اقتاده است. حالا با اتمام فیلمبرداری هابز و شاو نوبت به این فیلم رسیده است.

نقش های لتی و دومینیک که توسط وین دیزل و میشل رودریگز بازی می شوند، از نقش های اصلی این فیلم سینمایی هستند. شخصیت رمزی با بازی ناتال امانوئل نیز از سری هفتم این فیلم به جمع بازیگران اضافه شد. جیسون استاتهام و دواین جانسون نیز در این فیلم سینمایی حضور نخواهند داشت و کمپانی یونیورسال به نوعی برای پر کردن جای خالی آن ها جان سینا کشتی گیر سابق که به دنیای بازیگری پا گذاشته را به خدمت گرفت.

هشت فیلم گذشته این مجموعه سینمایی در حالی به طور کلی ۵ میلیارد دلار فروش داشته است که قسمت جدید آن در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۹۹) اکران می شود و از بخت های اصلی برای تصاحب صدر گیشه هاست.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040278{/gallery}

افزودن نظر