توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1040202

پخش اولین مستند تلویزیون از انهدام پهپاد آمریکایی

پخش اولین مستند تلویزیون از انهدام پهپاد آمریکایی
جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» به بازخوانی ماجرای سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی و واکنش‌های بین‌المللی می‌پردازد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، پخش اولین مستند تلویزیون از انهدام پهپاد آمریکایی، در اولین ساعات بامداد روز پنج شنبه ۳۰ خرداد بود که یک فروند پهپاد آرکیو-۴ آمریکایی که به مرز های هوایی کشورمان تجاوز کرده بود، توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران سرنگون شد. این اتفاق که با تاخیر چند ساعته توسط نیرو های آمریکایی نیز تایید شد، واکنش های زیادی را در سطح بین المللی به همراه داشت.

فرمانده سپاه پاسداران در اولین سخنرانی خود پس از اعلام این خبر، هشدار قاطعی به طرف آمریکایی داد و گفت: مرز های کشور، خط قرمز است. در مقابل دونالد ترامپ ادعا کرد که این پهپاد بر فراز آب های بین المللی بوده است. ساعاتی بعد نشست خبری فرمانده هوافضای سپاه از مقابل لاشه های پهپاد آمریکایی برگزار شد، لاشه هایی که ایران از آب های خلیج فارس صید کرده بود.

این قسمت از برنامه ۳۶۰ درجه به بررسی ابعاد مختلف فعالیت این پهپاد آمریکایی در مرز های ایران پرداخته و تصاویر جدیدی از انهدام آن را منتشر می کند.

گفتنی است ۳۶۰ درجه مجموعه مستند های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه های مهم هر هفته با تهیه کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت اللهی، جمعه ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند سیما پخش می شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1040202{/gallery}

افزودن نظر