آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی 31 خرداد‌ماه برگزار می‌شود

آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی 31 خرداد‌ماه برگزار می‌شود
آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه طلاب شیعه و اهل سنت سراسر کشور روز جمعه ۳۱ خرداد‌‌ماه با شرکت ۱۱۰۰ داوطلب در استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ؛ معاون آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه طلاب شیعه و اهل سنت سراسر کشور روز جمعه ۳۱ خرداد با شرکت هزار و ۱۰۰ داوطلب در استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

رضا صابری با بیان این خبر افزود: دور جدید آزمون اختصاصی جذب طلاب در دانشگاه مذاهب اسلامی از میان داوطلبان خواهر و برادر (طلاب شیعه و اهل سنت) ساعت ۸:۳۰ روز جمعه ۳۱ خرداد‌ماه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در ۸ حوزه امتحانی در ۸ استان کشور برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این آزمون داوطلبان در رشته‌های زبان و ادبیات عربی زبان و ادبیات عربی فقه و حقوق امامیه، فقه و حقوق حنفی، فقه و حقوق شافعی، ادیان ابراهیمی، تاریخ اسلام، علوم قرآن و حدیث، فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی، فلسفه و کلام اسلامی، تاریخ اسلام، علوم قرآن و حدیث، فقه و مبانی حقوق اسلامی به رقابت خواهند پرداخت.

معاون آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی، آزمون اختصاصی این دانشگاه در این دوره در تهران و شعب دانشگاه در شهرهای کرمانشاه، بندرعباس، بوشهر، زاهدان، سنندج، قم و گنبد کاووس برگزار می‌شود.

صابری خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه این آزمون روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۸ و۲۷ خرداد‌ماه از طریق سایت دانشگاه مذاهب اسلامی به نشانی www.mazaheb.ac.ir قابل دریافت است.

انتهای پیام/

افزودن نظر