توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1034208

گبرلو اولین مجری کارشناس تقد فیلم‌های شبکه چهار شد

گبرلو اولین مجری کارشناس تقد فیلم‌های شبکه چهار شد
جشنواه فیلم‌های سینمایی شبکه چهار سیما از اول تیر با عنوان «فیلم خانه» روی آنتن می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، گبرلو اولین مجری کارشناس تقد فیلم های شبکه چهار شد به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، پخش جشنواره فیلم های سینمایی شبکه چهار در ایام تابستان از اول تیرماه آغاز و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت و مخاطبان این شبکه در تابستان ۹۸ می توانند به تماشای یک اثر برگزیده از دیدگاه منتقدان و اهالی سینما بنشینند.

فیلم خانه که هر روز ساعت ۱۰:۳۰ روی آنتن می رود، یک اثر از برترین آثار برگزیده سینمای ایران و جهان را از نگاه منتقدان و اهالی سینما، پخش می کند و بعد از نمایش، فیلم توسط کارشناس تحلیل می شود.

محمود گبرلو تحلیل فیلم های سینمایی هفته اول جشنواره را بر عهده دارد و تا پایان جشنواره مجری کارشناسان دیگری نیز به عنوان منتقد مقابل دوربین فیلم خانه می نشینند و به نقد فیم های پخش شده می پردازند.

بهانه ای برای زندگی ، زندگی شگفت انگیزه ، دایره سرخ ، بازگشت به آینده ، هزارتوی پن، مکبث و به رنگ ارغوان عناوین فیلم های سینمایی است که در هفته اول جشنواره فیلم های سینمایی تابستانی شبکه چهار از اول تا هفتم تیرماه به نمایش در می آید.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1034208{/gallery}

افزودن نظر