توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1031577
کارگردان سینما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

رایزنی برای نمایش «بیوه سیاه» در جشنواره‌های الف دنیا / فیلمنامه «لیلی» را به شورای پروانه ساخت ارائه می‌دهیم

رایزنی برای نمایش «بیوه سیاه» در جشنواره‌های الف دنیا / فیلمنامه «لیلی» را به شورای پروانه ساخت ارائه می‌دهیم
علی محمد قاسمی آخرین وضعیت فیلم‌ها و مجموعه تلویزیونی که کارگردانی و تهیه کنندگی آن‌ها را بر عهده دارد، تشریح کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، رایزنی برای نمایش  بیوه سیاه  در جشنواره های الف دنیا / فیلمنامه  لیلی  را به شورای پروانه ساخت ارائه می دهیمعلی محمد قاسمی تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت اکران بیوه سیاه به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در حال رایزنی برای ارسال فیلم به جشنواره های خارجی هستیم و از فستیوال های الف آغاز خواهیم کرد.

وی در خصوص وضعیت تولید لیلی بیان کرد: فیلمنامه این اثر آماده است و بزودی به شورای پروانه ساخت ارائه می دهیم.

این کارگردان با اشاره به انجام روتوش های نهایی قسمت های باقی مانده از مجموعه تلویزیونی دکتر ماهان گفت: این سریال در ۲۰ قسمت به تهیه کنندگی بهروز خوش رزم برای پخش از شبکه دو سیما تولید که شب گذشته ۲۶ خرداد هفتمین قسمت آن پخش شد و هم اکنون به صورت همزمان با پخش روتوش نهایی مسائل فنی آن را انجام می دهیم.

قاسمی گفت: پایه و اساس این مجموعه به مسائل محیط زیست و ارتباط انسان با محیط اطراف و طبیعت می پردازد مسئله ای که باعث می شود هم به محیط زیست ضرری وارد نشود و هم به بازخورد اقتصادی بیانجامد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1031577{/gallery}

افزودن نظر