توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1028167
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

اعتراض کارگردان «دختر شیطان» به نحوه اکران فیلمش/ نامه‌نگاری با مسئولان ارشاد به جایی نرسید

اعتراض کارگردان «دختر شیطان» به نحوه اکران فیلمش/ نامه‌نگاری با مسئولان ارشاد به جایی نرسید
قربان محمدپور نسبت به نحوه اکران فیلم سینمایی «دختر شیطان» اعتراض کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

قربان محمدپور تهیه کننده و کارگردان سینما که این روز ها دختر شیطان را در اکران دارد، درباره وضعیت نمایش فیلمش به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: چهارشنبه پانزدهم خرداد که اکران نیمروز داشتیم، فروش فیلم به صد میلیون تومان رسید، اما از روز بعد که باید فروش فیلم بیشتر می شد، فروشمان نصف روز قبل شد؛ چون سانس های ما را به دیگر آثار در حال اکران دادند.

وی افزود: متأسفانه سانس های مرده و ساعت هایی که کمتر کسی به سینما می رود به دختر شیطان تعلق گرفته؛ این اجحاف در سینماهای تهران و شهرستان ها رخ داده است.

این تهیه کننده بیان کرد: متأسفانه انگار بحث پول و تجارت و درآمدزایی مهمتر از هرچیز دیگر است. به راحتی فیلم ها قربانی چنین رویکردی می شوند و انصاف و وجدان و عملکرد مثبت جایگاهی ندارد.

محمدپور اظهار کرد: فیلم دختر شیطان اثری با شرف و تمیز است که مخاطب پس از مشاهده آن کاملاً راضی از سالن بیرون می آید. چنین فیلمی باید درگیر بازی اکران شود؟!

محمدپور با اشاره اینکه به مسئولان ارشاد برای رفع مشکل اکران دختر شیطان نامه زده، گفت: در این چند روز دائما به مسئولان شورای صنفی و ارشاد نامه زدیم و اعتراض کردیم تا شاید مشکل اکران دختر شیطان حل شود، اما به جایی نرسیدیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1028167{/gallery}

افزودن نظر