یادمان شهدای گمنام یاسوج آب ندارد

یادمان شهدای گمنام یاسوج آب ندارد
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: متأسفانه بیش از یک سال است که یادمان شهدای گمنام یاسوج آب ندارد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ‌ سرهنگ «امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در جمع خبرنگاران افزود: یادمان شهدای گمنام یاسوج واقع در تپه نورالشهدای این شهر یکی از مهم‌ترین مکان‌های گردشگری مذهبی شهر یاسوج محسوب می‌شود که روزانه زائران و گردشگران بسیاری از این یادمان بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس در این مکان آرمیده است، اظهار کرد: متأسفانه بیش از یک سال است که این یادمان آب ندارد.

آسمند گفت: تاکنون چندین جلسه برای حل مشکل قطعی آب این یادمان برگزار شده و مسئولان آب و فاضلاب شهری یاسوج و استان برای رفع این مشکل متعهد شده‌اند اما تاکنون اقدامی انجام نداده‌اند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه این یادمان در ایام مختلف سال، میزبان علاقه‌مندان به فرهنگ ایثار و شهادت است و اکثر برنامه‌های فرهنگی و معنوی مرکز استان از قبیل زیارت عاشورا، دعای ندبه و پیاده‌روی خانواده در این مکان برگزار می‌شود از مسئولان آب و فاضلاب شهری می‌خواهیم هر چه سریع‌تر برای حل مشکل آب این مکان مقدس چاره‌ای بیندیشند.


انتهای پیام

افزودن نظر