گلباران مزار شهید ایرانی نبرد با اسرائیل توسط قدیمی‌های روایت فتح

گلباران مزار شهید ایرانی نبرد با اسرائیل توسط قدیمی‌های روایت فتح
تعدادی از همرزمان و قدیمی‌های موسسه روایت فتح با حضور بر مزار شهید مهدی فلاحت‌پور، یاد و خاطره آن شهید والامقام را گرامی داشتند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، شهید مهدی فلاحت پور، از مستندسازان قدیمی و با سابقه جبهه و جنگ است که از سال 1366، وارد گروه تلویزیونی جهاد سازندگی شد. او که از اعضای گروه تصویربرداران روایت فتح بوده است، سابقه تصویربرداری چند قسمت از مجموعه روایت فتح ، دسته ایمان و ... را همراه با شهید مرتضی آوینی دارد.

شهید مهدی فلاحت پور در سفری که برای تولید مجموعه سه نسل آواره از طرف موسسه روایت فتح به لبنان داشت، به هنگام تصویربرداری و در جریان تهاجم هواپیمای جنگنده اسرائیلی به منطقه بقاع غربی بر اثر اصابت گلوله مستقیم راکت در تاریخ 29 اردیبهشت 1371 به شهادت رسید. او برنده دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم برداری برای مجموعه فیلم روایت فتح در سال 1371 شده است.

روز گذشته تعدادی از اعضای روایت فتح و همرزمان شهید مهدی فلاحت پور بر مزار او در روستای چندار در کوهسار کرج حضور پیدا کرده و ضمن گلباران مزار او، یاد و خاطره آن شهید والامقام را گرامی داشتند. در این مراسم، آقایان علی سلیمانی، یوسف صابری، مسعود صمدی، احمد عباسی، میرکیوان خلیل پور، محمدرضا صراطی، سیدحسین هاشمی ، پرویز رمضانی، حسین کیوان نیا، حسین قدمی، اصغر بختیاری، امام جمعه کوهسار و .... حضور داشتند.

در زیر کلیپی از شهید مهدی فلاحت پور را می بینید:

انتهای پیام/

رسانه

افزودن نظر